Wpis z mikrobloga

  • 11
@rukh no właśnie nie. Na fejsie ostatnio widziałem post gościa, który przebadał metodologię tworzenia tej mapy. Niektóre z tych przestępstw sięgają lat '70 oraz biorą pod uwagę wszystkich - zarówno czekoladowych przybyszy, jak i Polaków, rusków i kogo tam jeszcze. Przestępstw popełnionych od początku kryzysu imigracyjnego wg tej mapy było 5000. W porównaniu do ogólnej skali przestepczosci nawet w Polsce jest to niewiele.
  • Odpowiedz
@uabit: Powiedziałbym, że nie tyle Ukraińcy (pomijając banderowski element, ale oni raczej machają czerwono-czarnymi flagami niż gwałcą i robią rozróby) co Czeczeńcy - kompletnie przypadkiem wyznania ciapackiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@uabit: Kiedyś przeglądałem listę poszukiwanych w Polsce kobiet w młodym wieku. Na oko z 10% to były Ukrainki. Ale lepiej, żeby ktoś policzył dokładniej.
  • Odpowiedz
W porównaniu do ogólnej skali przestepczosci nawet w Polsce jest to niewiele.


@avvar: A co ma przestępczość wyrządzona przez jakąś małą grupkę muzułmanów do przestępczości całego innego kraju- Polski?
  • Odpowiedz
@avvar: Zrozum: niewielka część społeczeństwa jest sprawcą takiej części przestępstw. To, że cały inny kraj ma większą przestępczość niż jakaś niewielka grupa... Jak ty tego nie rozumiesz to ciężko gadać.
  • Odpowiedz
  • 0
@look997 Należy zrobić risercz ile tych ludzi do Niemiec przyjechało i porównać to z ilością przestępstw, żeby wyciągnąć miarodajne wnioski. Chyba, że weryfikacja faktów jest już lewacka
  • Odpowiedz
@avvar: A co, nazwałbyś się lewakiem? A co to znaczy być lewakiem?
Ja tego słowa nie używam.

Porównujesz przestępczość spowodowaną przez niewielką grupę, że oni są w stanie dokonać mniejszej przestępczości niż duży kraj.
  • Odpowiedz
  • 0
@look997 lewakiem bardzo często oznacza niepowtarzanie niezweryfikowanych informacji. I tak, w takim kontekście jestem dumną, lewacką #!$%@?ą. Masz jakiekolwiek dane, po których wnosisz, że grupka jest niewielka, czy strzelasz z dupy?
  • Odpowiedz
Ehh #!$%@?. Emigranci popełniają więcej przestępstw, ale nie dlatego że są imigrantami, nie dlatego, że są z Bliskiego Wschodu, ani nie dlatego że są muzułmanami. Dlatego że to doły społeczne ściągnięte na kasę z socjalu. W Polsce ich nie ma to i przestępstw nie popełniają. Natomiast nasza własna patola taka jak w pewnym ostatnio znanym gimnazjum ma się dobrze. Patola to patola. Jak nie robią dymu w imię wiary to w imię
  • Odpowiedz