Wpis z mikrobloga

Chciałbym w tym wpisie zebrać wszystkie najbardziej absurdalne teorie, które pojawiły sie w sprawie #magdazuk
Oczywiście zachęcam do nadsyłania własnych faworytów:
- szpital to 'baza grupy przestępczej', w którym Magda jest więziona
- porywacze pozwalają na upublicznianie nagrań, na których widać ich w trakcie 'przetrzymywania' Magdy
- obsługa szpitala i inne przypadkowo napotkane osoby (także na lotnisku) są zamieszane w sprawę (inaczej Magda mogłaby uciec na każdym etapie podróży po Egipcie)
- Marcus jest na pewno gejem, w końcu to fryzjer i ma 'pedalski głos'
- Rutkowski jest szantażowany przez nieokreśloną grupę przestępczą, która najwidoczniej traktuje go poważnie xD
- Magda przemycała narkotyki do kraju, w którym dostęp do narkotyków jest sporo łatwiejszy niż w PL
- chłopak Magdy to potężna postać w świadku handlu ludźmi i dragami, a mimo to sprzedaje meblościankę za 4k i pracuje jako fryzjer (możę to TEN FRYZJER?)
- rodzice Magdy są wiarygodnym źródłem informacji w jakimkolwiek temacie i bardzo dobrze znali życie swojej córki, która od 10 lat mieszka w innym mieście i pożycza od nich kase na nieznane im cele
- magda zna język migowy
- owls are not what they seem
- podobnie jak przy sprawie #ewatylman zamieszani mają związek z satanizmem, którym chwalą się w necie i tajnymi stoważyszeniami, nawiązującymi do tanich thillerów
- Marcus jest zamieszany w handel dragami, ale jego laska na bank nic nie brała
- chłopak bajeruje pannę (ślub w USA xD), którą ledwo zna, a Mircy dziwią się, że 'nie rzuca wszystkiego i nie leci do Egiptu, chociażby z buta'
- na mikto działa zorganizowana grupa mająca tuszować sprawę, wywodząca się z wrocławia, której jestem członkiem
- chłopak podczas rozmowy na skype jest w stanie idealnie zasłonić podgląd swojej kamerki, mimo, że jest filmowany z poza swojego pola widzenia, pod trudnym do określenia kątem
- na nagraniach słychać też amatorski sex z internetu
- w sumie słychać też głosy w wielu językach, które raz interpretowane są tak, jakby rezydent z Marcusem byli w zmowie, a czasami, jakby dziewczyna była przypadkową ofiarą, zależnie od wygodnej wersji
- w Stairway to Heaven zagranym wstecz słychać pochwały dla Szatana
- ta sprawa wcale nie jest obecnie najbardziej bekowym źródłem rozrywki na Wykopie
- Egipt jest tylko stacją przesiadkową w przerzucie żywego towaru na Bliski Wschód

  • 45
@comielipsa: dobra to ja pozostanę przy wersji, że wszystko wymienione tutaj to bajki niewarte uwagi, a ewentualne 'dowody', które się pojawiały, to przypuszczenia i pomówienia, z których można się tylko śmiać.
Szkoda, możnaby razem stworzyć listę rzeczy, którymi nie warto się przejmować i zostawić te, które możemy uargumentować.
- na mikto działa zorganizowana grupa mająca tuszować sprawę, wywodząca się z wrocławia, której jestem członkiem


@caohejing: ooo to ja też pełnię ważną rolę w tym spisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- ta sprawa wcale nie jest obecnie najbardziej bekowym źródłem rozrywki na Wykopie


No tak - nic nie przebije Daniela Magicala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ooo to ja też pełnię ważną rolę w tym spisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rbk17: z bordo to myślę, że jesteś tym słynnym Kapitanem Khaledem, który według anonimowego instruktora nurkowania, trzęsie całym Egiptem, bo przecież tak napisał jakiś portal-klon patriot24
że jesteś tym słynnym Kapitanem


@caohejing: ta część zdania się akurat zgadza ale tylko to. A tak to jestem ci bardzo wdzięczny za ten wpis @comielipsa to jakiś psychol chory na teorie spiskowe, oznaczył mnie na liście trollujących w tym tagu choć sam ciągle forsuję teorię że pojechała na seksturystykę, naćpała się i oszalała... czyli piszę na temat. Wykopki nie rozwiążą tej sprawy z jednego prostego powodu - nie mamy żadnego
mozliwe, ze tym wpisem starasz się obsmiac i tuszowac sprawę i niechcący dajesz sygnały o swoich sympatiach satanistycznych. Dziękuję zaorane. No i kpisz z.mireczków pracujących nad rozwiązaniem sprawy. Zielonko.

@jack-lumberjack:
Konto od jednego dnia, a zobacz jaki poinformowany o wszystkim...

@caohejing:
@caohejing: Magda znała przynajmniej podstawy języka migowego. Miałyśmy razem zajęcia z migowego. Nie wiem na ile próbowała cokolwiek powiedzieć po migowemu bo dałam radę tylko raz obejrzeć filmik, ale jak już dodajesz jakieś atencyjne posty, które nic nie wnoszą i wyśmiewają niesprawdzone teorie to sam się wysil i coś sprawdź.
@Pinata: nie musisz. To już jakiś konkret.
@Zaxx: no właśnie nie, dlatego śmieszą mnie hipotezy, potwierdzane innymi hipotezami. Argument o przedmiocie na studiach ma więcej sensu i da się go zweryfikować.