Wpis z mikrobloga

Mirki, już po maturach i szukam pomysłu na dochód pasywny (mało albo nic nie robić, a zysk taki sam ). Z klikaniem przez internet mam sporo wspólnego, z 5-6 lat zarabiam już online. Głównie na tworzeniu stron www, mam tam swoje portfolio , biorę zlecenia od jednej z lokalnych firm, sporo ich jest ale chciałbym też coś dodatkowego, pasywnego. Zarabiałem też i na klikaniu w reklamy, na ppa, coś, hyipach, revshare, programach afiliacyjnych itp. Mam w głowie sporo technik zarobku, mam dostęp do wielu materiałów, rozwinięte konta na forach o zarabianiu - ale wszędzie trzeba pracować. Gdy mam do zrobienia stronę i siedzę nad nią jak do tej pory cały wieczór po szkole przez parę dni to się nie chce nic innego. Myślałem nad jakimś serwisem o grze, forum itp ale to może być niewypał bo facebook.

Przeglądając wykop widzę masę pytań, żeby ktoś tak po ludzku opisał jakiś sposób, dał rzetelna informacje. Widać, że traktujecie siebie jak kumpli, którym można zaufać. Je**ć fora, fanpage, blogi jak są Mirki na wykopie :D chociaż szczerze mówiąc to niewiadomo czy ktoś kryptoreklamy sobie nie robi .

Mam pomysł na bloga właśnie. Głównie o zarabianiu w necie. Ale wszystko wytłumaczone po ludzku, bez naciągania, sprzedawania się. Na dłuższą metę się to oplaci i użytkownicy to zobacza. Do tego może jakieś poradniki robienia stron, jakieś pomysły , gotowe sposoby na robienie hajsu, budowanie imperium.

Co byście powiedzieli na coś takiego? Czytałby to ktoś?
Na jesień zakładam firmę, a teraz mam sporo czasu by rozwinąć właśnie taki projekt. Gwarantuje poświęcenie i rzetelnosc.
#zarabianie #zarabianieprzezinternet #zarabianiewinternecie
  • 8