Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że parę dni temu dowiedziałem się, że będę miał syna, postanowiłem zrobić #rozdajo.

Co jest do wygrania? 2 bilety do kina. może być CinemaCity może być Multikino. Na dowolny seans. Ale wymyśliłem następujące warunki:
1. Wygrywa 1 Mirek i 1 Mirabelka
2. Do kina idą razem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
3. Żeby drugi punkt został dotrzymany w grę wchodzą tylko kina w Warszawie, bo bilety kupię osobiście przed seansem.

A więc tak: w najbliższą środę do 12 ogłaszam zwycięzców, których wylosuję metodą całkowicie losową, tzw. losowegu losu.

I teraz zadaniem Mirka i Mirabelki jest się dogadać: kiedy i na co chcieliby pójść. Jeżeli wylosuję osoby z Warszawy, mają farta. Jeśli ze Szczecina i Sanoka, no cóż, będą mieli kawałek do przejechania. Kiedy się dogadają zgodnie do mnie piszą z informacją: "Ej Archi, przyjeżdżamy wtedy i wtedy, do kina idziemy na to i na to. Rezerwację zrobiliśmy na hasło *****". I ja idę do kina, kupuję bilety i zostawiam im w kasie na ustalone hasło.

Tak więc, biorąc udział w tym rozdajo zgadzacie się na powyższe warunki. Polecam brać udział tym, którzy nie mają drugich połówek bo będzie przypau. Być może dla niektórych będzie to okazja żeby wyjść z #przegryw i wejść w #zwiazki i za jakiś czas napiszecie, że też spodziewacie się syna. (choć boję się, że może to być pierwsze rozdajo bez żadnego plusa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) zobaczymy kto jest odważny?
Może potem nam tu na Mirko opiszecie swoje wrażenia.

Mam nadzieję, że akcja się spodoba i będziemy ją w przyszłości powtarzać.

Niech moc będzie z Wami.
  • 8