Wpis z mikrobloga

@wazaw: Jako przygotowanie przede wszystkim wyluzuj,wyśpij się i podejdź do egzaminu na spokojnie;) Znajomy powiedział że Wokulski gardził biedakami i zdał na prawie 50%. Możesz sobie przejrzeć to co masz w zeszytach- bo o ile notowałeś tak jak trzeba to będziesz miał ładnie rozpisane o co w której lekturze chodzi,i moim zdaniem da to lepszy efekt niż streszczenia;)
  • Odpowiedz
@oszon: @czejki: @0987654321: lektury czytałem tylko do pewnego momentu, później przestałem, dlatego mniej więcej coś wiem. Myślicie, że przeczytanie streszczeń po 3 tekstów z każdej epoki + przeglądnięcie motywów wystarczy? Wiem, że na 30% nic nie trzeba robić, ale dużo energii mnie to kosztować nie będzie, a lepiej iść przygotowanym
  • Odpowiedz
@wazaw: ja się mało uczyłem i 30% także jak masz te 3 dni to powtórz sobie przedwiośnie wesele itp puść sobie na YT streszczenia
  • Odpowiedz
@wazaw: nie powtarzaj przedwiośnia, to nie lektura obowiązkowa. Powtórz tylko obowiązkowe i powołaj się na nie tylko jeżeli wymaga tego temat LUB jeżeli nie masz totalnie żadnego innego pomysłu.
  • Odpowiedz
@wazaw: jeżeli nie jest to wymagane staraj się powoływać na inne teksty kultury/literackie, nie warto na obowiązkowe bo komisja je zna na pamięć i na bank cię zapyta o rozwinięcie albo coś w tym stylu + od razu zobaczą błędy rzeczowe.
  • Odpowiedz