Wpis z mikrobloga

Pisalem juz o tym kiedys ale mocno smierdzi mi rowniez ta jej siostrzyczka. W swoich pierwszych wpisach mowila ona o "tragedii ktora nie byla planowana", meczy mnie przeswiadczenie ze doskonale wiedziala po co Magda tam jedzie i co ma tam robic...ciekawe czy wiedziala tylko oficlajnej wersji (np. taniec na rurze lub przemyt - a pozniej powrot) czy moze wiedziala o prawdziwym losie ktory tam czeka ze juz nie wroci. Mam przeczucie ze doskonale wiedziala po co Magda tam jedzie, bo w samotne wakacje w Egipcie to wierzy tylko TVN...

#magdazuk
  • 7
  • Odpowiedz
@BufferOverflow: Nie moge edytowac tego posta ale jeszcze dopisze moje przemyslenie ze Magde prawdopodobnie wysterowali tak ze pojada zrobic deal w Egipcie (obojetnie czy taniec, prostytucja, przemyt etc) i Markus bedzie jej towarzyszyl i dblal o bezpieczenstwo, i pewnie dlatego sie zgodzila. Akcja typu, pojada, zarobia i wroca.
Dam glowe ze ich plan byl inny i Markus w ostatniej chwili mial sie wycofac ze niby nie ma paszportu. Albo zeby nie
  • Odpowiedz
@BufferOverflow: taa siostra o wszystkim wiedziała i wystawiła własną siostrę na śmierć - tu się jebnij

tragedii która nie była planowana <-- raz że w uwadze też zbytnio elokwentnie nie potrafiła się wysłowić, dwa sytuacja, nerwy i stres i napisała jak napisała.
  • Odpowiedz
@crejzus: Pisze o hipotezach, jak nie umiesz rozumowac i nic nie wnosisz do dyskusji to idz komentowac smieszne filmiki z kotkami. Powiadasz ze widziales w Uwadze TVN... no comments
Dziwnym trafem ta jej siostra jest dziewczyna Solczaka - dilera, ktory pojechal do Egiptu i niczym dobry samarytanin posprzatal rzeczy Magdy...
  • Odpowiedz
@crejzus: Mylisz sie. Ona nie jest ameba. Po prostu nie umie klamac. To widac. Jeszcze jakos tak duka, jakby wymyslala na poczekaniu. Albo tak mi sie tylko wydaje. Pamietasz wywiad z Marcusem co on #!$%@?. Kazdy by pomyslal ze jest ameba, po tym wywiadzie w TVN. "Opowiadalem jej bajeczki ze ona wroci do Polski, ze tu na nia czekamy". Tez mam jakies dziwne przeczucia w stosunku do niej. Ale moze to
  • Odpowiedz
@myszkoo: Moze jej urody zazdroscila? XD Zaskakujacy rozrzut miedzy jej uroda i Magdy. Co myslicie? One sa w ogole rodzonymi siostrami? Moze to przyrodnia.. tak wiem Moda na Sukces. Sory :)
  • Odpowiedz