Wpis z mikrobloga

Robił ktoś ostatnio jakieś z tych SBC: Suarez, Lewandowski, Higuain? Ile mniej więcej wyszło nie licząc zawodników z paczek? No i jak się Wam nimi gra? Bo mam ochotę jakieś z nich zrobić ale nie jestem do końca zdecydowany choć najbardziej chciałbym Suareza ale wyjdzie najdrożej. Jest wielka różnica pomiędzy ich zwykłymi kartami? Bardzo dobrze grało mi się TIFem Icardiego więc można powiedzieć, że lubię takich "klockowatych" napastników ( ͡° ͜ʖ ͡°) #fifa17 #fut
  • 9
@ins1d3r: Wolałbym któregoś z tych napastników i później zbudować wokół niego drużynę. BPL nie chcę już grać bo jest za droga. Poza tym za zrobienie ligi będzie trochę paczek więc liczę, że może uda się trafić jakiegoś TOTSa :)
@xTopKek: Higuainem mi się grało słabo, dużo lepiej mi się gra TIFem Icardiego. Chyba wynika to z niskiego balansu. Lewym grało mi się bardzo dobrze. Lepiej od obu Argentyńczyków. Na Suareza szkoda mi coinsów.
Co do cen, to Higuain ostatecznie około 40k,a Lewy około 80k, ale nic bardziej wartościowego nie trafiłem w paczkach i do obu wyzwań miałem wcześniej kupione około 80% kart, więc nie bierz tego jako realny wyznacznik ceny.