Wpis z mikrobloga

  • 40
#gdynia #offshore #stocznia #pracaspawaczamnieprzeistacza #praca

Stocznia w Gdyni. Pracuje tu od zaledwie 3 tygodni jako spawacz. Jestem jednym z setek malutkich trybików w całej tej maszynie. Podobno po miesiącu codziennej pracy przyzwyczaję się do tego ogromu, ale mogę się założyć że nawet za 100 lat kiedy na to spojrzę będzie zapierało dech w piersiach tak samo jak wtedy gdy zobaczyłem to pierwszy raz. To zaszczyt tu być. Życzę wszystkim znalezienia takiej pracy która da taką satysfakcję jaką moja daje mi. Miłego dnia. Ot suchy dok:
armi96 - #gdynia #offshore #stocznia #pracaspawaczamnieprzeistacza #praca

Stocznia w...

źródło: comment_vrtVNwoZE8DXfbMapX7EIVwbKXozvLDL.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Android
  • 52
@benzdriver lubię patrzeć na statki. I lubię mieć gdzieś z tyłu głowy tę myśl że efekt mojej pracy będzie gdzieś pływał po świecie. Nieważne czy to statek rybacki czy badawczy. Dla mnie to zaszczyt i przyjemność
  • Odpowiedz
@armi96: Jak śmiesz xD Patrzcie mirki jakiś robol fizyczny jara się swoją pracą xD Ja #!$%@? w Polsce jak w lesie tu sie nic nie zmieni #!$%@? wyjeżdżam xD Pewnie na rozmowe przyszedł w marynarce xD Tylko klikanie w komputerek i postępująca stulejka!
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@fajazdrowia zważywszy na to że nie mam żadnego doświadczenia płacą mi na dwa sposoby. Dają mi możliwość nauki i certyfikaty na koszt firmy plus wypłatę 20-32 zł/h w zależności od tego ile i jak dobrze zrobię. Dla mnie układ luksus ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz