Wpis z mikrobloga

@kopernic: A jaki ogórek? Jak konserwowy to mogę ale zielonego nie bardzo. Chyba że zastąpię np awokado?:)
Myślałam żeby zrobić z tuńczyka, jajka, ogórka konserwowego, kukurydzy, sera, dymki i może papryki z odrobiną majonezu ale nie wiem czy nie będzie za tłuste przez ten majonez:D
@I4mL0: Masz jakiś argument na pozbywanie się z diety tłuszczu? Lepiej węgle wywal, od tłuszczu się nie tyje, a ich wysoki poziom robi dobrze gospodarce hormonalnej.
@W_NOCY: Tak, codziennie nie zgadzają mi się makrosy. W diecie mam rozpisane 120 g białka i 84 g tłuszczu a codziennie przekraczam. Nie chcę się pozbyć wszystkich tłuszczy, chcę je ograniczyć. Wywalić węgle, ciekawe jak skoro węglowodany są nawet w jogurcie?
@kopernic: Dzięki za radę, wyszło naprawdę super: 3 jajka, puszka tuńczyka, serek wiejski, dymka ze szczypiorkiem, kukurydza, dwie łyżki jogurtu, łyczeczka musztardy, łyżeczka keczupu, dużo pieprzu. Wszystko posypane startym serem:) Następnym razem zrobię tą Twoją, akurat nie miałam fasoli i papryki
@I4mL0: Nie licz tego co do grama bo się zajedziesz psychicznie. Jest wiele produktów które nie zawierają wegli ryby, mięso, jajka, twarogi itp. Jeżeli masz tradycyjne jogurty owocowe w diecie to słabo bo to ma bardzo dużo cukru. Najważniejsze żebyś białko miała nabite i bilans się zgadzał mniej więcej. Rozłożenie węgle/tłuszcze możesz mieć wedle uznania.