Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pozycjonowanie #seo

Ponieważ uczę się pilnie, by zostać juniorem SEO


a człowiek najlepiej uczy się w praktyce, organizuję rozdajo Audytu SEO Twojej strony www!

Sytuacja win-win - ja sprawdzę swoją wiedzę w praktyce, Ty otrzymasz gotowy raport z audytu na temat swojej witryny.

Teraz warunki:
- zielonkom z kontem założonym przed 13 maja 2017 tradycyjnie mówimy "nie"
- do przeprowadzenia audytu potrzebuję dostępu do Search Console (jeżeli strona nie jest podpięta do niej, możemy zrobić to już po wylosowaniu) oraz do Google Analytics. Gdyby strona miała adwordsy, to byłoby miło
- warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest pozostawienie komentarza sugerującego, że spełniacie powyższy warunek oraz macie ochotę wziąć udział.

Zwycięzcę wybiorę wśród komentujących we wtorek wieczorem (tj. 16 maja 2017) i skontaktuję się z nim przez PW.
MarianKolasa - #rozdajo #pozycjonowanie #seo

Ponieważ uczę się pilnie, by zostać j...

źródło: comment_7td6GTVKNhJT3qCAoi0MBYFmNloLTgko.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianKolasa: SEŁO OD BORDO, to musi być poważna i odpowiednia osoba na to stanowisko, bardzo chętnie skorzystam z doradztwa seo dla mojego kulejącego sklepu, jestem chętny na wyzwania, gwarantuje wsparcie techniczne ze strony programistycznej, otwarty jestem na nowe technologie, nowe pomysły i odważnie kroczyłbym w stronę Twoich pomysłów, gwarantuję wpis do portfolio ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak mi się spodoba to możliwa dalsza współpraca xD no
  • Odpowiedz