Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pozycjonowanie #seo

Ponieważ uczę się pilnie, by zostać juniorem SEO


a człowiek najlepiej uczy się w praktyce, organizuję rozdajo Audytu SEO Twojej strony www!

Sytuacja win-win - ja sprawdzę swoją wiedzę w praktyce, Ty otrzymasz gotowy raport z audytu na temat swojej witryny.

Teraz warunki:
- zielonkom z kontem założonym przed 13 maja 2017 tradycyjnie mówimy "nie"
- do przeprowadzenia audytu potrzebuję dostępu do Search Console (jeżeli strona nie jest podpięta do niej, możemy zrobić to już po wylosowaniu) oraz do Google Analytics. Gdyby strona miała adwordsy, to byłoby miło
- warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest pozostawienie komentarza sugerującego, że spełniacie powyższy warunek oraz macie ochotę wziąć udział.

Zwycięzcę wybiorę wśród komentujących we wtorek wieczorem (tj. 16 maja 2017) i skontaktuję się z nim przez PW.
MarianKolasa - #rozdajo #pozycjonowanie #seo

Ponieważ uczę się pilnie, by zostać j...

źródło: comment_7td6GTVKNhJT3qCAoi0MBYFmNloLTgko.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianKolasa: Ja bym też chętnie skorzystał z jakichś wskazówek, jeśli nie wygram. Stronę mam, razem z Google Analytics, Search Console, bez AdWords, bo reklam nie mam zamiaru kupować. Wszystkie warunki spełnione :)
  • Odpowiedz
@CorpseBide: też pomyślałem, że to będzie dobry pomysł. W przyszłym tygodniu wrzucam na serwer swoją gotową stronę i zaczynam ją pozycjonować. Problem jest tylko jeden - jest to strona typu one-page z "wirtualnymi" zakładkami, opartymi na tym pomyśle - https://html5up.net/dimension , contentem strony jest taka "rozszerzona" wersja mojego CV, wypozycjonowanie jej będzie trochę wyzwaniem, szczególnie patrząc na to, że tak samo jak ja nazywa się jeden z popularnych blogerów (
  • Odpowiedz
@Bodhistawa: blog mam w jakichś bliżej nieokreślonych planach, ale to będę celował w jakiś program partnerski, żeby chociaż za serwer się zwróciło. Póki co celuję w swój one-page, choć wiem, że jest problematyczny.
  • Odpowiedz