Wpis z mikrobloga

Stany Zjednoczone Ameryki są dla mnie najlepsze, oddałbym wszystko żeby tylko tam żyć. Mógłbym nawet zdzierać azbest w NY i dzielić pokój z 6 czarnymi na Brooklynie byleby tylko stąpać po ziemi obiecanej i być częścią amerykańskiego snu.
#usa #emigracja #marzenia
  • 109
  • Odpowiedz
@YetizMazur: jesli masz pieniadze to nasz kraj oferuje niemal nieograniczone mozliwosci. Skoro tu mam wszystko to po co wyjezdzac w celach innych niz podroznicze?
  • Odpowiedz
@YetizMazur: gdyvy byla wojna czy jakies przesladowania, to bym zrozumial chec wyjazdu za wszelka cene (w tym nielegalnie), ale póki co w Polsce nie ma tragedii. Trzeba miec troche honoru, szacunku do siebie.
  • Odpowiedz
@YetizMazur: Po Twoim debatowania nad słowem ,,może" pytanie z serii co by było gdyby ,najwyraźniej z Twoja ortografia ,,nie ważne" prawdopodobnie będzie wiadomo ,ze Twoja papierkowa robota w Polsce tudzież ukończenie szkoły pójdzie się #!$%@? ,usuwaj dalej komentarze Copy pasta lewaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@YetizMazur: nic nie wprowadzał ,a to Ci ciekawe ,znaki interpunkcyjne będę stawiał ,bo stawiam je poprawnie pomijając ,ze stawiam je trochę inaczej od całej reszty ,przynajmniej umiem przyjąć konstruktywna opinie od innych na temat poglądów ,tudzież ortografii ,o która zwróciłem Ci uwagę ,ale wspomnę Ci jeszcze raz ,bo bawi mnie Twoja ignorancja i bóldupienie ,,nie ważne".
  • Odpowiedz
@YetizMazur: Nie słuchaj się tych robaków co oceniają USA na podstawie tygodnia spędzonego u cioci w South Side czy Greenpoint albo jeszcze lepiej na podstawie opowieści i "bo kolega był...". To wszystko są gówno warte opinie. USA to jest świetny kraj dający wiele możliwości a american dream jest możliwy do osiągnięcia tylko trzeba na niego zapracować, wujek janush co drajłola układa od stanu wojennego w miczigan american dreamu nie da
  • Odpowiedz
@YetizMazur: Głowa boli od czytania tych bzdur. Wyprowadzilem się do USA(New York, Long Island) dwa lat temu (obywatel). Moje obserwacje:
-American dream? praca po 60-70h tygodniowo :).
-Od Polaków trzymam się z daleka, serio nie warto.
-Ludzie którzy są tutaj na czarno bardzo często pracują jako budowlańcy, jeśli jesteś fachowcem zarobisz od 1-1,3k tygodniowo.
-Ubezpieczenie w tym kraju to podstawa, 24h w szpitalu mogą kosztować 20k$+
-Skromne zycie, głównie mieszkają w studiach za 600$ miesięcznie ale śmigają nowymi Mercami lub BMW (
  • Odpowiedz