Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Teściowa mnie dzisiaj rozbroiła.
Jakoś tak rozmowa z nią i żoną zsszlayma temat, co jak żona umrze.
To teściowa, że pochowamy ją w Grudziądzu (tu mieszkają teściowie).
Pytam, dlaczego tu.
Teściowa, że żeby dzieci miały bliżej na grób.
Pytam, jak to bliżej, jak mieszkamy we Wrocławiu?
No a ona, jakby to była najnormalniejsza rzecz na świecie, powiedziała, że przecież wiadomo, że dzieci wtedy zostaną z nią.
Ja i żona wielkie oczy i mówimy zgodnie, że chyba sobie żartuje.
A ona, że jak to tak dzieci same z mężczyzną w domu.

Tak, moja teściowa uważa, że jedyne co mnie powstrzymuje przed wyruchaniem własnych dzieci to obecność żony.

Żona foch na matkę, nie odzywają się do siebie i kwas.
Teść się nie wtrąca, ale wiem, że zgadza się z nami.
Taka historia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 48
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

A ona, że jak to tak dzieci same z mężczyzną w domu.

Tak, moja teściowa uważa, że jedyne co mnie powstrzymuje przed wyruchaniem własnych dzieci to obecność żony.


Może już te dzieci powinni Ci zabrać, tak na wszelki wypadek, skoro pierwsza myśl jaka przyszła Ci do głowy to ich wyruchanie. Raczej chodziło o obiady i prowadzenie gospodarstwa domowego ( )
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Było skontrować - po co dzieci mają się przeprowadzać do was, jak ja w trzy miesiące nową babę znajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Trudno uwierzyć, że ktoś mógł tak powiedzieć. Może się zagotowaliście oboje i nie doszło do was, że teściowej chodziło o to, że sobie z dziećmi nie poradzisz. Jednak skoro napisałeś o tym "ruchaniu" dzieci, to musiało być dość jednoznaczne. Tylko nie umiem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym nie ciągnął tego tematu, bo według polskiego prawa "mamusia" i tak nie miałaby nic do gadania.

W pewnym wieku trzeba wydorośleć i przestać odpowiadać na odzywki starszych ludzi. W pewnym wieku systematycznie im odbija. Nie potrafią zrozumieć dlaczego młodzi ludzie po 2-3 latach doświadczenia zarabiają dużo więcej od nich. W wielu kwestiach podejmują decyzje niezgodne z logicznym działaniem. Mentalnie dalej siedzą w Polsce Ludowej - zamiast "kupić"
  • Odpowiedz