Wpis z mikrobloga

Kinga Rusin w ddtvn powiedziała przed chwila ze Egipt to inna strefa kulturowa, ktora wymaga innego zachowania i ze #magdazuk jest sama sobie winna.
  • 44
  • Odpowiedz
>wykopki piszą że sama sobie winna bo to inna strefa kulturowa

>tak, brawo, masz racje, łap plusy


>kinga rusin mówi że sama sobie winna bo to inna strefa kulturowa

>lol co za głupie lewactwo baba z tvn lol


i tak się żyje na tym szambie
  • Odpowiedz
@vshila: wczoraj Sołtysik przy rozmowie o "dorosłych dzieciach gwiazd" po informacji że któraś z nich ma 27-letniego syna palnął pytaniem

A słyszałaś o klątwie 27? Hehehe
  • Odpowiedz
@vshila takich perełek było dziś w ddtvn więcej :) m.in. materiał o tym jacy to geje są wspaniałymi rodzicami i jak to w Polsce jest źle, bo nie mogą oni tu normalnie założyć rodziny i adoptować dzieci. Podobno Pani Kinga też coś śmiesznego mówiła o kanonach lektur w szkole, ale już tego niestety nie widziałam :)
  • Odpowiedz
@miki4ever: Patrząc na obecne newsy (mniej lub bardziej prawdziwe) ciągle się o tym czyta. Nie jestem islamofobem, ba mijam się z tłumami syrjczyków na ulicy z racji mieszkania przy granicy i są mi oni obojętni. Jednakże to co się odwala w mediach to beka. Ty jak jesteś u nich w kraju to się dostosuj a oni jak u nas się nie dostosują to wychodzimy na nietolerancyjnych.

  • Odpowiedz
Europa-Niech imigranci czują się jak u siebie, szanujmy ich styl życia


@wylamsie: no nie do konca. ja szanuje styl zycia imigrantow, dopoki nie narusza on pewnych norm. nie mam nic przeciwko, zeby muezin darl ryja rano, zeby byly restauracje halal itp. ale nie zgadzam sie na ponizanie kobiet, osob lgbt, morderstwa honorowe i inne kulturalne wynaturzenia. mysle rowniez, ze moje podejscie podziela wiele innych osob.

no ale na wykopie przeciez
  • Odpowiedz