Wpis z mikrobloga

Znów postanowiłem zrobić listę kilku filmów, które warto obejrzeć w weekend, jeśli nie macie nic do roboty albo nie macie znajomych.

"Passengers" - jest to "Titanic" naszych czasów, który dzieje się w kosmosie, więc jeśli macie dziewczynę, którą chcecie przekonać do gatunku #scifi lub po prostu chcecie obejrzeć dobry kosmiczny film, w którym jest wątek romantyczny, to ten wybór jest idealny.

"Landmine Goes Click" - jest to obraz, którego bohaterem jest facet, który stanął na minie, a jego dziewczyna próbuje mu jakoś pomóc, ale niestety sama ma kłopoty, ponieważ terroryzuje ją pewien turysta, a jej chłopak nic nie może z tym zrobić.
Tę bezradność odczuwa też widz, więc jeśli ktoś z was jest delikatny, to lepiej nie podchodźcie do tego seansu.

"Hell or High Water" - genialne kino drogi, które jest współczesnym westernem. Jeśli kochacie piękne widoki, hipnotyzującą muzykę oraz napady na bank, to ten obraz jest dla was.
Niestety fabuły tutaj za wiele nie ma, ale i tak każdy szanujący się kinomaniak powinien obejrzeć ten obraz.

"Fantastic Beasts and Where to Find Them" - coś dla fanów Harry`ego Pottera oraz dla osób, które dopiero chciały by poznać ten świat.
Pomysł wprowadzenia mugola do tego świata jest genialny, ponieważ dzięki temu widz uczy się tego świata wraz z mugolem, więc jeśli kochacie fantasy oraz czarodziei, to ten film jest dla was.

"El Gringo" - jest to coś dla fanów kina akcji, ale uprzedzam byście nie brali tego dzieła na poważnie.
Jeśli uważasz, że zabicie kilku kolesi jedną kulą jest normalne, to ten seans jest dla ciebie. Reszta niech lepiej nie tyka go, bo się zawiedzie.

"Mike and Dave Need Wedding Dates" - na koniec mam dla was komedię, która jest tak bardzo prosta, że aż dobra.
Jeśli dacie radę przeżyć Zaca Efrona, który idealnie pasuje do tego filmu, to będziecie się dobrze na nim bawić.

PS Jeśli macie już dość recenzji, które są podobne do innych, to polecam wam ogarnąć mój tag #filmowyjanusz
PPS Jeśli skorzystacie z mojej listy to dajcie plusa, aby więcej osób zobaczyło ten post.

#film #filmnawieczor
Pobierz hacerking - Znów postanowiłem zrobić listę kilku filmów, które warto obejrzeć w weeke...
źródło: comment_WNr49Qqz37HqmdaLX8O8T0cI8sKyzEC0.jpg
  • 16
"Passengers" - jest to "Titanic" naszych czasów, który dzieje się w kosmosie, więc jeśli macie dziewczynę, którą chcecie przekonać do gatunku #scifi lub po prostu chcecie obejrzeć dobry kosmiczny film, w którym jest wątek romantyczny, to ten wybór jest idealny.


@hacerking: No nie wiem... Moja stwierdziła, że badziew :D
@hacerking 8 dałeś :)fabuła była dobra. Bracia chcą uratować ojcowiznę przed łapami banku właśnie go okradając do tego są tam złoża ropy. Fajnie pokazana relacja między braćmi i szeryfami. Do tego super tekst o wyrwaniu się z pętli ubóstwa​. Nie pamiętam jak to szło bo oglądałem po angielsku. No ale są różne gusta. Dla mnie super film w bagnie badziewia jak np. Passengers
@hard1: Założyłem ot tak - i sam nie wiem po co xD
Może, gdy przejdę na youtube, to dopiero wtedy to zacznę promować, bo na razie to cały czas się uczę i staram się odnaleźć swój styl.
@hacerking: Znaczy, nie no, ja życzę powodzenia i w ogóle. Widać, że sporo pasji wkładasz w tę twórczość i się nie zrażasz krytyką, ale nad warsztatem to byś mógł troszkę przysiąść :)
@hacerking: Jest poprawa, zgadzam się. Tylko widzę w drugiej recenzji inny problem: kreujesz się na osobę oglądającą i oceniającą filmy mniej znane, spoza mainstreamu, a jak taki dostałeś, to parę razy wspominasz, że nie wiesz, co powiedzieć o tym dziele, nie potrafisz znaleźć siły, by to ocenić, i tak dalej. Trochę kiepsko, jak na krytyka filmowego, co nie? :P
To już z komentarzy na IMDB dowiem się więcej. Chcesz mieć tam
No w każdym razie są tragicznie słabi. Ja bym lepiej nie zagrał ale im pewnie za to płacą.

A jak już komentuje to skorzystam żeby ciebie pochwalić za to że wymieniasz wiele tytułów o których nie słyszałem co jest super sprawą jeśli się szuka czegoś na udany wieczór z dziewczyną. Przeważnie na stronach gdzie polecają filmy pojawiają się wciąż te same tytuły. Także great job.

Co do filmowego janusza to jak tam
@hacerking: A jak już ciebie oceniają jako krytyka to też wtrącę swoje trzy grosze o tym co mi się podoba (bo o tym co mi się nie podoba pisał nie będę he he he). Fajnie że piszesz przy filmie komu się może spodobać a komu się może nie spodobać, czy jest akcja czy jej nie ma, czy film się wolno rozkręca czy też wręcz przeciwnie. Mała rzecz a cieszy bo
na