Wpis z mikrobloga

Istnieje na mirko jakiś stereotyp dotyczący kuców - że każdy kto ma kuca jest przegrywem, albo że przeciętny mirek jest kucem. W obydwu przypadkach nie wierze w prawdziwość tych stereotypów, i chciałbym zapytać innych długowłosych facetów na mirko jak się czują z swoimi kucami. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Oto moje pytania:
1.Dlaczego zapuściłeś kuca?
2.Jak długi jest twój kuc?
3.Czy dbasz o niego?
4.Czy jesteś zadowolony z jego noszenia? Czy powoduje on problemy w twoim życiu?
5.Czy planujesz go ściąć?
6.Czy jesteś przegrywem?
I moje odpowiedzi na te pytania, na zachęte, bo sam mam kuca(25 level here):
1.Zapuściłem jako nastolatek, bo subkultura metalowa i chciałem się przypodobać metalówkom z mojego otoczenia, które leciały na długie włosy.
2.Poniżej ramion
3.Tak, aż przesadnie - i usłyszałem ostatnio że to błąd i powinienem używać tylko szarego mydła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) nie skorzystam z tej rady.
4.Jestem zadowolony, bo jak miałem te 16 lat to kuc spełnił swoją rolę i od niego zaczęło się w ogóle zainteresowanie płci przeciwnej moją osobą, bo wcześniej byłem tylko stulejkowym gimbem, a kuc dodał mi pewności siebie w kontaktach z metalówkami, był takim przełomem w moim życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Do dzisiaj lubie nim pomachać na koncertach metalowych i mam do niego sentyment - i jeśli słyszę jakiś komplement wobec mojej osoby, to na ogół taki że mam fajne włosy.
5.Nie, no chyba że wyłysieje, ale znajde jakąś kobiete, na której bedzie mi bardzo zależeć, a będzie mnie namawiać do ich ścięcia. Moje byłe różowepaski były stanowczo przeciwne ścięciu włosów. Nikt się tych włosów nie czepia, i nie każe mi ściąć, ani w pracy ani nigdzie.
6. Raczej nie, no ale zarabiam raczej mało, nie jestem programistą za 15 tysięcy.
A jeśli mieliście kiedyś kuca i go ścieliście to napiszcie czemu ścieliście i też odpowiedzcie na pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Liczę na wasze odpowiedzi, bo mi się nudzi. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #kuce #kuc #fryzura #pytanie #ankieta
o.....d - Istnieje na mirko jakiś stereotyp dotyczący kuców - że każdy kto ma kuca je...

źródło: comment_Id5KIjIoCPnYIF0SY9C7rG2AOr22ynxK.jpg

Pobierz
  • 5
@olddziad:

1. Mam go całe życie to część mojego ciała
2.bardzo długi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3.O długie pióra trzeba dbać, oczywiście.
4.Robiłem 6 miesiecy jako spawacz i nie przeszkadzał (kuc pod koszule roboczą i na to czapka) to jak ma mi w zyciu na codzien niby przeszkadzac?
5.Razem z głową.
6.Nie.

Pozdro xD
Mam go całe życie to część mojego ciała


@JakisGlupiKon: to miałeś go już jako małe dziecko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja mama mnie namawiała w takim wieku na zapuszczenie włosów, bo sama raczej lubi długie włosy u mężczyzn, ale wtedy byłem jeszcze stanowczo przeciwny, bo się balem reakcji rówieśników. 10 latek w długich włosach chyba naprawde byłby mylony z dziewczynką. ( ͡°( ͡° ͜