Wpis z mikrobloga

@emilkos8: jak kupiłem takie urządzenie do kontaktu na komary to specjalnie otwierałem okno i włączałem światło, żeby więcej tych małych #!$%@?ów padło ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko rano trzeba było odkurzać, ale satysfakcja była ...
  • Odpowiedz
specjalnie otwierałem okno i włączałem światło, żeby więcej tych małych #!$%@?ów padło


@zielonymariuszek: komary mają #!$%@? na światło, bo go nie widzą. Przyciąga je ciepło i dwutlenek węgla, wydzielane przez ssaki stałocieplne
  • Odpowiedz
@nachteil: moje okno raczej nie wydziela ciepła i dwutlenku węgla, więc nie wiem czemu w nocy zazwyczaj koczowały dziesiątki tych #!$%@?ńców na nim, gdy było zamknięte, a siedziałem np. przy odpalonym kompie, czyli musisz zaktualizować swoje informacje. Wyprzedzając jakieś domysły to mam pokój na parterze/piwnicy gdzie temp. w lecie jest niższa niż na zewnątrz, więc też nie mają tu czego szukać.
@Kuchaj, @kamnow : miśki dałem linka wcześniej w tym
  • Odpowiedz
moje okno raczej nie wydziela ciepła i dwutlenku węgla, więc nie wiem czemu w nocy zazwyczaj koczowały dziesiątki tych #!$%@?ńców na nim, gdy było zamknięte, a siedziałem np. przy odpalonym kompie, czyli musisz zaktualizować swoje informacje.


@zielonymariuszek: Nie no, Twoje obserwacje okna, prowadzone podczas siedzenia przy kompie, całkowicie podważają chociażby prace naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego . Już "aktualizuję swoje informacje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nachteil - > moje okno raczej nie wydziela ciepła i dwutlenku węgla, więc nie wiem cz...

źródło: comment_lINR2LypMKLUrDPUsYhwo39jc1srY5E6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nachteil: przepraszam, że mieszkam na wsi w pobliżu jeziora i moje komary mają #!$%@? na naukowców z Kalifornii (którzy odkryli ostatnio, że szybowiec nie jest zbudowany z szyb) i #!$%@?ą się wszędzie gdzie jest zapalone jakieś światło. Jak się pogoda wyrobi to Ci fotkę walnę ile komarów siedzi na oknie kiedy w pokoju jest zapalone światło. Fajnie, że w piwnicy nie masz okien misiek.
  • Odpowiedz