Wpis z mikrobloga

Po 1) Z tego co wiedzy w jego przypadku ta roznica byla znacznie mniejsza
Po 2) On nie był z dziewczynka z gimnazjum jak napisalem wyzej
Po 3) jesli ktoś uwaza ze zwrot "matka" jest obrazliwy to z gory przyznaje racje, iż ze ten zwiazek nie jest do konca "normalny". Samo slowo matka nie jest obrazliwe. Łajdak już tak.
  • Odpowiedz
@puszkapandory: A co to ma zmieniać. Przecież on się odnosi do faktu iż związek tych dwóch państwa rozpoczął się jak Macron miał 15 lat co jest karalne w sporej liczbie krajów. A tym bardziej jeśli jedna z osób pracuje w oświacie. Nie wiec co to ma wspólnego z hipokryzją.
  • Odpowiedz
@Lorne: 1) Nawet nie sprawdzam ale Kolonko napisał, że między nimi było 28 lat różnicy, między Macronem a nią jak teraz sprawdziłem są 24 lata różnicy.
2) Jakie to ma w tej sprawie znaczenie? Tam się poznali, zaczął się jakiś romans i później się związali. W USA groziłaby jej za to odsiadka ale jak widać Francja ma lepiej dostosowane do życia prawo.
3) Nie oglądam Kolonki, bo za dużo pierdół
  • Odpowiedz
Przecież on się odnosi do faktu iż związek tych dwóch państwa rozpoczął się jak Macron miał 15 lat co jest karalne w sporej liczbie krajów.


@ediz4: Naprawdę uważasz, że nazwanie żony Macrona jego mamą odnosi się do tego faktu? Nie potrafię znaleźć żadnego logicznego połączenia między próbą poniżania ze względu na różnice wiekową a jakąś tam zaszłą sprawą. Dodam, że nawet jeśli Kolonko wyciągał tą sprawę żeby go dyskredytować to
  • Odpowiedz
@ediz4: Napisałem już wyżej w którym miejscu to hipokryzja.
A nie no, te wszystkie memy, które krążą w sieci i charakteryzują się podobnym poziomem to z szacunku jednak. Jak tak mówisz to od razu mi lepiej (ʘʘ)
  • Odpowiedz
każde słowo jest tam dobrze przemyślane, żeby trafić prosto w upodobania jego fanów


@Marbarella: Co do tego, że już od dłuższego czasu kręci pod fanów nie mam wątpliwości. Szkoda, że nie zachował już nawet grama obiektywizmu, a wojna ideologiczna pochłonęła go bez reszty, bo mógłby być naprawdę ciekawym głosem zza oceanu.
  • Odpowiedz
Poza tym max został nazwany łajdakiem. Hipokryzja byłaby gdyby nazwał ją np hmm szmatą. A nie nazwał. On nikogo nie obrazil, stwierdził fakt ze moglaby by byc jego matką. Co prawda on również mógłby zostac nazwany "tatuśkiem" przez feministki. Ale nie został. Został po prostu prymitywnie zwyzywany. Polecam włączyć racjonalne myślenie i wyciaganie logicznych wniosków dziamiącym o hipokryzji Maxa.
  • Odpowiedz
Jeśli nie widzisz różnicy miedzy dobrowolnym i dojrzałym emocjonalnie oraz prawnie pociągiem do starszych mężczyzn, a pedofilią, to jest mi przykro.


@rzaden_problem: 15 lat gość miał i ty to nazywasz pedofilią? To jest dopiero "#!$%@? logiki".
  • Odpowiedz
@Marbarella: No ja uważam jednak że jest różnica pomiędzy podrywaniem 15 latka od podrywania dwudziestoletniej kobiety xD No ale widzę że w dzisiejszych czasach podrywanie nastolatków przez dorosłe kobiety jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po 1) Z tego co wiedzy w jego przypadku ta roznica byla znacznie mniejsza


@Lorne: @puszkapandory: U Kolonko i Rosatti różnica wynosiła 21 lat, u Macrona i jego żony wynosi 24.

Jeśli nie widzisz różnicy miedzy dobrowolnym i dojrzałym emocjonalnie oraz prawnie pociągiem do starszych mężczyzn, a pedofilią, to jest mi przykro.


@rzaden_problem: Pedofilia to pociąg do osób bez rozwiniętych drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych, to
  • Odpowiedz