Wpis z mikrobloga

@teren: @Marbarella: Porównujecie związek dwóch dorosłych ludzi do nauczycielki grubo po trzydziestce która rozkochała w sobie 15 latka, swojego ucznia? xD Nie wiem jakie są lub były wtedy obyczaje we Francji ale obecnie w Polsce czy USA gdzie żyje Kolonko to się nazywa pedofilia.
  • Odpowiedz
@alonso117: Przeczytaj chociaż komentarz wyżej. Pedofilią nazywa to tylko rozochocona gawiedź.
15-sto latkiem to on był 24 lat temu, więc obecnie porównujemy dwa dojrzałe związki. Tzn. jeden dojrzały i przelotną znajomość pewnej konserwy (choć Kolonko nie wydaje mi się zbyt konserwatywny w sprawach obyczajowych a po prostu ma parcie na bicie w "lewactwo").
  • Odpowiedz
@alonso117: To nie jest pedofilia, zwlaszcza, ze jak zaczęli ze sobą kręcić koleś mial 17 lat - zwykła efebofilia, tak na wykopie zresztą popularna. Pedofilią prędzej jechal Tymon Tymański, a i tak jego dziewczyna nie wygladala jak dziecko i ciężko pod pedofilię to podcignąć. Pedofila pociąga dziecięce cialo, neiwyksztalcone narządy. Zainteresowanie seksualne 13 latką z biustem i cialem kobiety nie podpada pod bycie pedofilem, inna sprawa to wchodzenie w jakiekolwiek
  • Odpowiedz
@Marbarella: No ja uważam jednak że jest różnica pomiędzy podrywaniem 15 latka od podrywania dwudziestoletniej kobiety xD No ale widzę że w dzisiejszych czasach podrywanie nastolatków przez dorosłe kobiety jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Asterling: Podrywanie nastolatków przez dorosłe kobiety zawsze kończy się takimi samymi komentarzami. Części osób to nie przeszkadza, część się pucuje, że jakby było odwrotnie to byłby krzyk i pedofilia.
  • Odpowiedz
To że jest związany to raczej też nic dziwnego bo wiadomo że musi być fetyszystą.


@Asterling: Bycie fetyszystą jest jakimś gwarantem udanego związku?
Piszecie jakby on ciągle miał te 15 lat i sprawa była na tyle świeża, że warta roztrząsania. To stara sprawa, która lata temu została zamknięta. Popisać i wspomnieć o tym oczywiście można tylko nie rozumiem w czyją stronę skierowane jest oburzenie. Do prawa, że tak zadziałało? Do
  • Odpowiedz