Wpis z mikrobloga

@Thrandvil: Ty serio wierzysz w to, że w dzisiaj w świecie kibicowskim dochodzi do ustawek między najbardziej nienawidzącymi się ekipami? Gdyby do takiej w ogóle doszło to jest afera, bo byłoby co najmniej kilkudziesięciu zabitych i ciężko rannych z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu.

Dzisiaj chuliganka to jest festiwal napinania się i wzajemnej psychozy, nie ma absolutnie żadnych zasad, o których wspomina GzG. O ekipie WRWE to już się nawet mówi, że
@borowa90 doskonale wiem, że większość to tylko napinka i pokazówka. Ale jakby chcieli to można to zorganizować bez większych problemów. Tylko właśnie wątpię, że byłoby to honorowo.
@Partyzant91: #!$%@? mega. Każda lata - tutaj zgoda, ale rozśmiesza mnie gadanie, że ktoś to konkretnie zapoczątkował. Słowo przeciwko słowu, bo ja powiem, że Ruch i oboje powiedzieliśmy co nam się wydaje.

Akcje z wykradaniem flag ze stadionów (gdzie nie ma kibiców tylko #!$%@? ochrona Solid) to jest frajerstwo. Było frajerstwem jak robił to Górnik i jest frajerstwem jak zrobił to Ruch.
@borowa90 frajerstwem jest trzymanie flag na stadionie pod ochroną jakiegoś emeryta z ochrony. Szczególnie po akcji w Gliwicach. Ekipy tak robią bo jest to q ich mniemaniu bezpieczniejsze niż jeżdzenie z nimi i bardzo dobrze, że teraz się to pewnie zmieni.
@Partyzant91: Bez jaj. To co? Przy flagach klubowych ma dziennie czatować 10 osób z nocną wartą? :D Wiadomo, że woziłyby je pojedyncze osoby i też by je traciły w atakach jakiś grup, co już z resztą było przerabiane na Śląsku. Sytuacja w szeroko pojętej chuligance jest skrajnie patologiczna od kilku lat, nie ma nic wspólnego z żadnymi zasadami i cieszę się, że ładnych kilka lat temu się z tego gówna wypisałem.