Wpis z mikrobloga

#magdazuk

Jedna rzecz mnie #!$%@?. Niektórzy zachowują się jak podręcznikowy przykład fanatyków teorii spiskowych.

"Hurr nie ma krwi w miejscu upadku Magdy" - już widzę podobne komentarze gdyby ta krew tam była "hurr durr coś dziwna ta krew, na pewno sztuczna"

"Po Marcusie wcale nie widać że mu smutno" ale gdyby płakał jak dziecko to byście #!$%@? że dobry aktor, świetnie udaje.
  • 7
@ToloManolo: @yo666: ej serio, bo przecież partner, jak bliska rodzina, nie może dostać leków uspokajających. Zleciały się csitrolle, co w życiu nie przeżyły jakiejkolwiek tragedii w rodzinie/wśród bliskich i spekulujo, bo Markus nie puacze... A Wy nawet nie macie wiedzy elementarnej. Jeden wywiad dla TVN i już winny, bo nie puacze. Nie twierdzę, że jest niewinny, ale opieranie danej hipotezy na takich subiektywnych wytycznych jest bajkopisarstwem.
@OrientalnaSalsa: Ja go ani nie bronię, ani nie obarczam go winą. Dla Ciebie jak coś nie jest czarne, to musi być koniecznie białe. Jesteś ograniczony. Poczekajmy, aż będzie wiadomo więcej, bo teraz jedni chcą go na siłę udupić, a drudzy chcą go na siłę uniewinnić. Ja jestem tylko biernym obserwatorem, niczego niewykluczającym.
@ToloManolo: przepraszam, mea culpa. Po prostu czytałam różnorakie wpisy na Mirko z dzisiejszego dnia i taki stereotyp się napatoczył - winny, bo nie puacze. Przy czym to było bardzo sarkastyczne i schematowe, jak i Wasze komentarze. Przytoczę Twój: " Ej Mati, teraz bronimy Markusa! Tak jak to w tefałenie pokazujo ( ͡º ͜ʖ͡º)"

Przecież csitrollem nie nazywam konkretnie Ciebie, tylko tych, co na podstawie jednego wywiadu