Wpis z mikrobloga

"Już po raz 13 ulicami Krakowa przemaszeruje tzw. „Parada równości”, której ideologia jawnie promuje grzech, zgorszenie oraz niszczy model normalnej rodziny.

Jako środowisko, któremu leży na sercu godność człowieka organizujemy kontrmanifestacje aby dać szansę sprzeciwu normalnym mieszkańcom Krakowa.
Staniemy w obronie tradycyjnego modelu rodziny, staniemy w obronie przyszłych pokoleń! Nie pozwólmy aby w przyszłości nasze dzieci żyły w społeczeństwie, gdzie związki homoseksualne oraz adopcja niewinnych istot przez dwóch mężczyzn będzie legalna.

Manifestacja odbędzie się 13 maja w Krakowie. Spotykamy się o godzinie 15:00 pod Wieżą Ratuszową..

Wszelkie organizacje i środowiska, które chcą przyłączyć się do organizacji marszu proszone są o kontakt.

Nie pozwól niszczyć normalnych wartości szarganych oraz znienawidzonych przez postępowych uczestników parady równości!

Szczegóły podamy wkrótce!"

https://www.facebook.com/events/1901929060071614/

#krakow #manifestacja #kontrmanifestacja #mlodziezwszechpolska #malopolscypatrioci #trzeciadroga #powiatsuski

żebyście mogli narzekać:


dla jaj:
! #garbarnia
  • 20
@PiorunZeusa: Chcecie jak w średniowieczu walczyć z nauką i rozumem? Macie prawo. Mam tylko nadzieję, że nie będziecie skandować haseł jawnie homofobicznych, nawołujących do przemocy lub w jakikolwiek sposób obrażających inne osoby. Niestety mam wątpliwości skoro liczycie na udział kiboli.

@heterotopia: Jeżeli przeszkadza Ci kto zorganizował ten marsz a chciałbyś protestować, to idź sobie i się nie utożsamiaj z nimi, albo za rok stwórz swój marsz. W czym problem? Jeżeli Ci nie przeszkadza parada równości, to olej temat.
@seicel: Ja to wrzuciłem. Nie jestem z żadnych ugrupowań organizujących te marsze. Co do tagów kibicowski wrzuciłem, ponieważ co roku są obecni jacyś kibice. Co ma ogólnie nauka i rozum do tego wszystkiego?
Co ma ogólnie nauka i rozum do tego wszystkiego?


@PiorunZeusa: Widzisz, problem polega na tym, że można wam to raz za razem tłumaczyć, ale niestety nie da się tego za was zrozumieć. Dlatego większość ludzi daje sobie spokój i nie chce mieć z wami, prawdziwymi Polakami w kurtkach amerykańskich pilotów z gestem zamawiania pięciu piw, nic wspólnego.
@heterotopia: Wytłumacz mi, może zrozumiem? Wam? Komu wam? Nie chodzę w kurtce amerykańskich pilotów i nie zamawiam takim gestem piw, ogólnie to chyba wyraźnie napisałem.. NIE JESTEM Z ŻADNEGO Z UGRUPOWAŃ, KTÓRE ORGANIZUJĄ TEN MARSZ. Czytaj uważnie.
@PiorunZeusa: Przeczy np. zdaniu, że dzieci wychowane w związkach homoseksualnych gorzej się rozwijają lub mają jakieś braki. Sprzeciw wobec legalizacji związków homoseksualnych to jak sprzeciw wobec przyznaniu kobietom praw do głosowania. Poza tym nie ma czegoś takiego jak "normalny model rodziny". Kształt wzorcowego według środowisk prawicowych małżeństwa i rodziny jest jedynie umową społeczną i tworem kulturowych o czym świadczy fakt występowania nie tylko związków homoseksualnych, ale chociażby poligamicznych. Nie mam tutaj
@seicel: Wydaje mi się, że kobieta a mężczyzna inaczej podchodzą do wychowania. Matka a ojciec przekazują takie same wartości, ale w inny sposób. Do tego dochodzą "męskie zajęcia" np. kobieta raczej spłuczki w toalecie nie naprawi a ojciec syna może tego nauczyć. Ja jestem za standardowym "modelem rodziny": kobieta i mężczyzna, dziecko/dzieci.
Co do innych kultur, to są inne kultury, inne tradycje, inne wychowanie, inna wiara itp. Reklamuje wydarzenie, ponieważ jestem
@PiorunZeusa No właśnie wydaje Ci się, a przykład z innych kultur pokazuje, że inne typy rodziny nie są ani gorsze ani lepsze. Skoro dzieci potrzebują obu wzorców to czemu nikt nie mówi o odbieraniu praw samotnym matkom i ojcom. Powiem więcej, może trzeba odbierać dzieci ojcom, którzy nie potrafią nauczyć naprawy spłuczki? To czy coś jest dyskryminacją czy nie to oceni sąd, ja mogę się z wyrokiem nie zgadzać, ale wierzę w
@seicel: Podałeś przykłady, ale nie podałeś przykładów, kultur mających tyle lat, co powyższe popierających lgbt.
Nie odniosłem się wcześniej do praw wyborczych kobiet. Mają prawa wyborcze i gej czy lesbijka też je ma. Nie bardzo rozumiem. Wydaje mi się bo nie jestem wszechwiedzący, nikt nie jest. Spłuczka, to był przykład pierwszy z brzegu. Chodziło mi powiedzmy o "męskie zajęcia" w domu, pracy, społeczeństwie czy ogólnym życiu. Niektórych rzeczy nie wykona kobieta
@PiorunZeusa nie podałem, bo tak jak do równouprawnienia kobiet tak do legalizacji związków homoseksualnych musieliśmy jako społeczeństwo dojrzeć. Wiele rzeczy nie występowało od tysięcy lat co nie sprawia, że automatycznie są złe. Poza tym jestem ciekaw czego np. matka nie jest w stanie wykonać. Większą karą dla dziecka jest pozostawienie go w bidulu niż oddanie parze homoseksualnej.
@seicel: Jeżeli chodzi o moje zdanie, to już je znasz. Ja nie jestem i nie popieram związków homoseksualnych. Twoja opinia jest inna i masz do niej prawo. Prawda, że nie wszystko jest złe, jeżeli nie istnieje od tysięcy lat, ale chciałem przykład w porównaniu do starszych kultur. Zapędziłeś mnie w kozi róg. Czego nie jest w stanie wykonać matka. Oczywiście, że kobieta też może naprawić spłuczkę, telewizor, wywiercić dziury w ścianach
Homoseksualizm był uważany przez środowiska lekarskie za chorobę psychiczną aż do 1990 roku, kiedy pod naciskiem lobby LGBT usunięto ją z listy chorób.


@futurepoland: Wiem. A kołtun polski zwalczyli żydzi, bo Dietl to przecież nie jest polskie nazwisko, prawda?