Wpis z mikrobloga

@Catttana: Sorki, źle kliknąłem :)
@mr_hammerer: Wydaje mi się, że jest w porządku. Jak ja tam chodziłem to obcinał mnie taki łysy, chudy gostek, który wywijał nożyczkami jak wirtuoz. Nigdy nie miałem problemów z fryzurą po wyjściu z tego salonu.
@mr_hammerer Salon jest zaraz praktycznie przy skrzyżowaniu Długiej z Filipa (normalnie się wchodzi z ulicy). Co do męskiego cięcia, to cen nie znam, ale wnioskuję, że raczej nie będą wysokie, bo damskie cięcia robi w bardzo przystępnych cenach (a jak wiadomo, damskie zawsze są dużo droższe). To nie jest jakiś tam podrzędny zakładzik, tylko normalny fryzjer, który doradzi, a późnej dobrze wykona usługę. Możesz tam zadzwonić i dopytać o ceny. Mają stronę
@Catttana: masz u mnie loda ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo za piwem nie przepadam więc jak będziesz kiedyś na mieście, to daj znać . ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem i jestem bardzo zadowolony, gość zrobił na mnie spore wrażenie podejściem - takiego kogoś szukałem!
Zapłaciłem 54 zł. co jak na męskie strzyżenie tanie nie jest, ale uważam, że warto wydać taką kwotę! Dzięki