Wpis z mikrobloga

@xetrov: fuck logic to jest po Twojej stronie. Chyba, że wytłumaczysz mi w jaki sposób mam wiedzieć co wyświetla się na ekranie komputera do którego nie mam dostępu. Jak na razie to jesteś ignorantem niepotrzebnie zabierającym głos.
Chyba, że wytłumaczysz mi w jaki sposób mam wiedzieć co wyświetla się na ekranie komputera do którego nie mam dostępu


@stacktrace: czyli nawet nie bardzo wiesz o czym piszesz. I kto tu jest ignorantem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@JackBauer: mądrzę się bo pytam o logi? Faktycznie, może to zbyt wiele. Jakoś na SO nie ma problemu z sensownym opisaniem problemu i trudno tam nie uzyskać odpowiedzi
@xetrov: Jak już podajesz przykład SO to może cię to zdziwi, ale zanim doczłapiesz się do strony z pytaniem, wcześniej już mogło być edytowane po podpowiedziach dla zadającego w komentarzach. Jak brakuje czegoś, np. wywołania z JS-a tak jak w tym przypadku to po prostu jest proszony o uzupełnienie pytania.

A tutaj przychodzi taki bordo "ooo panie, wy w tym pehapie nie macie logów? hehehe co za lipa"
@stacktrace: Identyczne są, w każdym razie dorzuciłem nagłówek 'Accept': 'application/json' i działa, ale nie działa za to jeśli przesyłam plik, tyle, że to już jakiś problem z React Native. "Network request failed"
@sarveniusz: Ciężko Ci coś doradzić na podstawie samego wyjątku. Przeważnie jest sytuacja, że jednak requesty nie są identyczne. Możesz jeszcze ewentualnie zgrać dane z profilera do pliku i je przesłać do przejrzenia.
Jak już podajesz przykład SO to może cię to zdziwi, ale zanim doczłapiesz się do strony z pytaniem, wcześniej już mogło być edytowane po podpowiedziach dla zadającego w komentarzach


@JackBauer: sam często o tym tam piszę i zwykle działa, a jeśli nie działa to zamykam pytanie.