Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie na lotnisku w Gdańsku i czekam na lot do UK. Samolot planowo odlatuje za 25 minut. Polacy już się ustawiają w kolejce. A ja sobie siedzę na mirko i dostałem właśnie powiadomienie z apki, że lot jest opóźniony o 75 minut xD. To sobie postoją xDDDD
#polaki #emigracja #uk #lot
  • 50
  • Odpowiedz
@m_bielawski: Dobrze jest wejść jako pierwszy albo jeden z pierwszych. Wchodzisz i zajmujesz swoje miejsce w ostatnim lub pierwszym rzędzie przy oknie i juz. Włączasz film albo muzykę i sie relaksujesz w czasie gdy reszta sie pcha i szuka swojego miejsca.
  • Odpowiedz
@piwniczak: W ogolne mnie to nie boli. A nawet na niektorych lotniskach (Stansted) dzieki temu szybciej dochodzisz do odprawy.

@dnasstorm: ktoras linia jeszcze nie ma wyznaczonych miejsc? Aktualnie wczesniejsze wejscie do samolotu daje tylko tyle, ze dluzej w nim jestes.
  • Odpowiedz
@velaskez: @m_bielawski: ja zwykle latam z duzym plecakiem ktory ma ta wade ze nie ma zadnego usztywnienia, a zawsze polowa zawartosci to jakas elektronika.
Poza tym po przejsciu przez odprawe trzeba czekac na bagaz wiec na to samo wychodzi
  • Odpowiedz
@Xurius: dlatego ja zwykle kupuje priority boarding za £2.5, wchodze jako jeden z pierwszych i czekam az reszta sie zaladuje.nie przeciskam sie przez tlum i bagaz mam nad glowa.
  • Odpowiedz
  • 180
@Xurius
@m_bielawski
@szzzzzz nie ma to jak cisnąć po Polakach w momencie kiedy pół świata tak robi albo i cały. Miałem szczęście latać sporo po Europie i nie tylko i zawsze jest tak samo, obojętnie czy lecą Polacy, Niemcy, Holendrzy czy Amerykanie.
  • Odpowiedz
@m_bielawski to zwracam honor. Pozostałe dwa komentarze już tak niestety.

Ja kiedyś miałem last call we Frankfurcie bo przysnalem z kumplem na krzesłach pod samym gatem :)
  • Odpowiedz
@Slowbro: overdupiz. Jak jesteś już po odprawie to masz przydział miejsca, więc nie ma ryzyka że je stracisz (chyba że na poczet kogoś z załogi, ale to małe ryzyko).
  • Odpowiedz
@wajdzik: easyjet potrafi przydzielic to samo miejsce paru osobom bo byl overbooking. Wtedy ten kto ost. wsiada raczej juz nie wejdzie na poklad ( ͡° ͜ʖ ͡°) poczytaj sobie :)
  • Odpowiedz