Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie na lotnisku w Gdańsku i czekam na lot do UK. Samolot planowo odlatuje za 25 minut. Polacy już się ustawiają w kolejce. A ja sobie siedzę na mirko i dostałem właśnie powiadomienie z apki, że lot jest opóźniony o 75 minut xD. To sobie postoją xDDDD
#polaki #emigracja #uk #lot
  • 50
  • Odpowiedz
@Xurius: zaraz będą siedzieli 3 godziny w samolocie, po cholerę mają siedzieć na krzesełkach przez kolejne 30 minut jak mogą se postać w kolejce? A wielu pewnie przyszło na samolot 2 godziny wcześniej i i tak już siedzieli godzinę.
  • Odpowiedz
@Xurius: wszyscy tak robia. Nie wiem czy pierwszy raz jestes na lotnisku, ale zaraz powiedza wszystkim przez PA, ze jest opoznienie. Mnie bardziej zdziwilo, ze ludzie dalej klaszcza po wyladowania i bynajmniej nie sa to polacy. Ale to tylko w tanich liniach.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: @karczochh: @Marcinowy: Oficjalna apka Wizz Air ze sklepu play.

@bartek555: Też tak myślałem, że przecież nie będą trzymać ludzi na stojąco przez tyle czasu i jakoś po pięciu minutach powiedzieli o opóźnieniu. Później w samolocie stewardesy mówiły, że to dlatego, że w Londynie musieli zmienić oponę xD No i ostatnio, dzisiaj również, zauważyłem, że ludzie już nie klaszczą po lądowaniu.
  • Odpowiedz
@Xurius: robie ok 30 lotow rocznie i tylko jak na wakacje lece tanimi liniami to widze jak ludzie klasacza. Oczywiscie nie zawsze, zazwyczaj jak sie leci w jakies dziwne miejsca typu bulgaria.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: nie ma już chyba linii, które nie mają numerowanych miejsc.
@piwniczak: jeśli bagaż oddajesz przy bramce, to najczęściej kładziesz go na wózek i w ten sam sposób odbierasz. Nie musisz czekać, aż pojawi się na karuzeli.
  • Odpowiedz
tez się śmiałem z takich, dopóki kilka razy nie musiałem zostawić bagażu do luku bo na pokładzie nie było juz miejsca


@piwniczak: I co w tym strasznego? Może to być problem przy locie międzykontynentalnym, trwającym dobre 10 godzin ale przy takim króciutkim locie do Londynu?

Ale poza tym to przyznaję rację koledze @trustME Takie zachowania można na całym świecie zaobserwować. Ludzie są głupi wszędzie ;)
  • Odpowiedz