Wpis z mikrobloga

#tibia
Poznalem ziomeczka na serwerze Destiny na #medivia, pomoglem mu zrobic quest na battle hammer i dark shielda w tej latarni z cyckami obok thais, zaproponowalem mu pozniej 1k na start bo ciezko tam jest ogaranac na poczatku cos na spelle, tibia 7.4, exp x1. Powiedzial mi, ze jestem spoko, bo polaczek to by predzej brazolowi pomogl niz polakowi, zakumpowalismy sie, 3 dni ze soba rozmawialismy zdawajac sobie relacje z gry, bylem przy nim w trudnych sytuacjach gdy dostal 2 bany. Dzisiaj dostalem oferte kupna postaci za 250tc na rl tibii, mialem 150, napisalem do owego przyjaciela czy nie chce zrobic wt na 100tc, bo wiedzialem ze chcial sie wymieniac z innymi graczami, powiedzialem ze dam mu 6,5cc na legacy (jakies 20zl) zgodzil się, wyslalem mu, nawet nie pomyslalem o tym ze moglby mi nie wyslac tych tc, a on wyszedl z Destiny na dobre, na Legacy mi nie odpisuje. Oszukal mnie na 20zl, po tym wszystkim, gdzie jest duma i godnosc tego narodu. Obcy szwedzi mnie nigdy nie oszukali na duzo wieksze kwoty przy wt, a polak polasil sie na jakies grosze od kumpla...
Pobierz billy-m-ehmann - #tibia
Poznalem ziomeczka na serwerze Destiny na #medivia, pomoglem...
źródło: comment_sTAz4VTgJuhod9jo87Xv2VVT8Eb70ipS.jpg
  • 6