Wpis z mikrobloga

@Drmscape: Wydaje mi się, że smutni panowie nie są tak głupi żeby tak robić. Domyślają się, że jeśli zrobiliby krzywdę komuś z najbliższej rodziny Magdy to policja nie odpuściłaby tej sprawy bo rozgłos byłby 1000x większy niż jest teraz.
  • 11
@Drmscape Mysle, że Markus & koledzy nawinęli im taki makaron na uszy, że te siostry naprawdę w to wierzą. Jak do cholery można mieć takie zaufanie do kolesia którego znają 3 miechy? Oni uważają go za jakiegoś 'księcia z bajki', a pomijając już czy mają coś wspólnego ze śmiercią Magdy, widać, że to bananowa młodzież i lubiąca sobie przyćpać.
@snow: Zabawne, nie ufasz facetowi, którego nie znasz, ale łykasz jakieś teorie anonimów z internetu, których też nie znasz.

Olso, jest różnica między posiadaniem do kogoś zaufania, a oskarżaniem go, bo jakiś gość w internetach napisał, że może być winny.
@garreciq nic nie łykam kolego. Nie jest żadną teorią to, że to samo towarzystwo miało doczynienia ze śmiercią dwóch młodych, pięknych kobiet. No chyba, że twierdzisz, że matka Karoliny Kaczorowskiej tak sobie to zmyśliła przed kamerami. Jak dla ciebie to nie jest podejrzane, że wszyscy się znali to już nie moja sprawa.
@snow: No właśnie łykasz. W jaki sposób to "towarzystwo" miało do czynienia ze śmiercią kobiet? Prokuratura sama powiedziała dziś, że znajomi Magdy Żuk - czyli Markus i ten wasz Kamil C., którego tak bijecie gdzie możecie - nie pojawiali się w śledztwie w sprawie Kaczorowskiej. Chcesz mi powiedzieć, że jeśli facet naprawdę był jej chłopakiem, to nie zostałby nawet przesłuchany?
@garreciq: Rutkowski, jak przejmował sprawę Karoliny, sam przyznał, że zbada "dwóch gości" którzy w dziwny sposób nie byli podejrzani przez prokuraturę. A propos, nie wiem czy ktoś już tu to poruszył, ale rzekomo Markus jest obywatelem Niemiec, a Ci - rzekomo - mogą jeżdzić do Egiptu na dowód osobisty? Nie wiem czy to kolejna z dupy wrzutka...
@garreciq Nie mam zielonego pojęcia co jest w aktach sprawy Kaczorowskiej. Najważniejsze jest, że jej mama potwierdza, że zarówno Markus jak i Kamil to byli jej znajomi. A jeśli żaden z nich nie został nawet przesłuchany to jedynie uwiarygadnia teorie o zamiecieniu tamtej sprawy pod dywan.