Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odkąd jesteśmy razem, moja dziewczyna przytyła 15 kg. Nie pociąga mnie już tak, jak parę lat temu. Kocham ją i jestem gotowy na to, że oboje się zestarzejemy i ciało się podda, ale nie mamy jeszcze 30 lat. Odbija się to na jej zdrowiu, samopoczuciu i w łóżku.

Próbowałem szczerze rozmawiać i jest świadoma problemu, namówiłem na dietetyka, wyciągam biegać i na siłownie, dbam o to, żeby w lodówce było zdrowe jedzenie. Pokazałem jak liczyć kalorie i makro składniki. Motywuję ją, zachęcam i chwalę jak tylko mogę, ale nie przynosi to skutku, z roku na rok jest gorzej. Pilnuje się jakiś czas, a potem przejada się najgorszym jedzeniem i tak w kółko. Robiła badania hormonalne, są w normie, ale lekarze też mówią jej, że powinna schudnąć. Czuję się źle, mam wyrzuty sumienia, że podobają mi wszystkie dziewczyny i kobiety tylko nie moja. Czuję się bezsilny, a samcze zwierze wewnątrz mnie, nie chce zaakceptować sytuacji. Sam regularnie ćwiczę i trzymam dietę, jestem dobrej formie i wyglądam lepiej niż na początku naszego związku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Pogadaj z nią szczerze, chociaż mnie wystarczyło jak mój niebieski poprosił, żebym więcej przysiadów robiła, a na pytanie czy mi się przytyło odpowiedział, że z grzeczności nie zaprzeczy...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem tyle. Nie zasługujesz na tą różową, skoro podajesz takie podejście. Jeszcze zrozumiałbym przejmowanie się jej wagą z racji zdrowia, ale twój wpis ewidentnie pokazuje, że przejmujesz się wagą tylko ze względów estetycznych. Dorośnij i pogadaj z nią. Może ona nie chce schudnąć i jest jej tak dobrze? Wtedy postaw pytanie, czy jesteś w stanie to zaakceptować. Jeśli nie, to daj dziewczynie spokój, zanim oboje sobie życie zmarnujecie.
  • Odpowiedz
Czuję się źle, mam wyrzuty sumienia, że podobają mi wszystkie dziewczyny i kobiety tylko nie moja. Czuję się bezsilny, a samcze zwierze wewnątrz mnie, nie chce zaakceptować sytuacji.


@AnonimoweMirkoWyznania: dokladnie to jej powiedz. Niech poczuje sie zagrozona.
  • Odpowiedz