Wpis z mikrobloga

Hejka, przygotowuję się do wykończenia mieszkania ze stanu deweloperskiego i mam zagwozdkę z #kuchnia - wpadła mi i Różowemu w oko kuchnia z BRW Edan Family Line (19 mm MDF), ale opinie w necie są różne co do jakości mebli z BRW. Rozważamy jeszcze #ikea ale nie chcemy wydawać majątku na meble, bo mieszkać nie będziemy tam do końca życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Budżet to max ok. 5k za szafki stojące i wiszące na wymiarach 2.75x2m. Stolarz moze wyjdzie podobnie?
W załączniku podgląd tych mebli z BRW.
#remontujzwykopem
grzegoor - Hejka, przygotowuję się do wykończenia mieszkania ze stanu deweloperskiego...

źródło: comment_hf7AjliKj8uwo4zSKGZfTtCc8wuzWtXv.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzegoor: To upraszczając ja mam więcej o dwie duże szafki i jedną dużą z szufladami. Poza tym bardzo podobnie. Więc wychodzi, że Ty masz 2/3 tego co ja.

Mi robił taki typowy Pan Mirek. Nie najtańszy, ale dobre jakościowo robi. Podświetlenie jeszcze mam. pod szafkami. Więc albo Ci wycenią na te 5k, albo poszukasz kogoś tańszego, albo dołożysz, albo zejdziesz z jakości. Pytanie, czy to nadal będzie lepsze od Ikei.
  • Odpowiedz
@grzegoor: każdy kogo znam i kto kupował w BRW był niezadowolony... potrafili po parę miesięcy czekać na zamówioną kuchnię, która miała być np. za 3 tygodnie gotowa do odbioru; a po odbiorze też ciągle coś nie tak, nie wszystko dosłane itp
ja za to kupowałam w Ikei, wyszło mnie to taniej niż BRW i jestem bardzo zadowolona ;)
  • Odpowiedz
  • 0
Ja kuchnie robiłem z brw właśnie. Wykończona około miesiąc temu. Meble zdają się być trwałe i wytrzymałe. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do nich. Wziąłem z montażem, przyjechała ekipa, która miała uprawnienia sep i podłączyła dodatkowo wszystkie elektroniczne sprzęty. Podbili gwarancję pieczątką. Jeżeli chcesz gwarancję na rzeczy typu lodówka czy piekarnik to musi podłączyć to osoba uprawniona...
Meble polecam, może podnieśli się jakościowo, wcześniej nie miałem styczności z nimi :)
  • Odpowiedz