Wpis z mikrobloga

  • 2
abstrahując od tego że przypieprzanie się do czyjegoś życie prywatnego jest słabe, to beke mam z #neuropa która zarzuca hipokryzje #4konserwy , bo ci widzą różnice między 24 latami różnicy u Trumpa i Macrona XDDD

układ gdy facet jest starszy lub równy wiekiem kobiecie patrząc zdroworozsadkowo i historycznie jest bardziej 'naturalny' bo kobieta ma więcej czasu na rodzenie, a facet prawdopodobnie się już dorobił i ją utrzyma.

fakt że ta 'naturalność' dziś zanika, ale stawianie znaku równości przy obu różnicach 24 lat, gdzie jedna z sytuacji była jeszcze niedawno dość powszechna, a druga nawet dzis jest niecodzienna, to jest totalne oderwanie od rzeczywistości
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K_R_S: No dobrze, ale to truizm, bo o tym że to różne sytuacje świadczy choćby statystyka, sam też zresztą pisałem wyraźnie, że wyewoluowaliśmy tak, by raczej preferować starszego faceta.

Rozchodzi się tylko o to czy ktoś stoi bezwzględnie przy ewolucji i sytuacja go dziwi/śmieszy czy nie :).
  • Odpowiedz
@WojciechDieter: Ciebie zapomniałem zawołać tam wyżej
@neoneo: zgadzamy się to się pokłóćmy.

Rozchodzi się tylko o to czy ktoś stoi bezwzględnie przy ewolucji i sytuacja go dziwi/śmieszy czy nie :).


no i własnie dlatego mam bekę z #neuropa że przy takim tanim chwycie #4konserwy oni reagują oderwaniem od rzeczywistości
  • Odpowiedz
@K_R_S: Nie wiem co Cię dziwi. Taka jest rola lewicy :). Kiedyś pomysł że m----n może używać tej samej łazienki co biały też był uważany za oderwany od rzeczywistości. Lewica pcha, prawica odpiera, i tak od zawsze.
  • Odpowiedz