Wpis z mikrobloga

Patrzcie co znalazlam w internetach na temat powstawania tradziku

Mam na to swoje wyjaśnienie, ale nie każdemu się spodoba...
Jako wyznawca holistycznego podejścia do zdrowia, zgodnie z psychosomatyką, każda choroba ma swoje źródło "w głowie". Za każdą z nich stoi jakiś niekorzystny stan emocjonalny, który wpływa na chemię naszego ciała. Myśli, emocje i ciało działają na siebie wzajemnie.

Jeśli chodzi o trądzik, przyczyną może być poczucie niedocenienia, niedowartościowania, brak zadowolenia z siebie itp. - tak przynajmniej było w moim przypadku. Kiedy ogarniają mnie tego typu stany, ma to odbicie w kondycji skóry. Choć nie wiem jak jest w Twoim przypadku - musisz zajrzeć w siebie, szczerze i bez wymówek, a znajdziesz odpowiedź.

Aby pozbyć się choroby należy zatem skupić się na przyczynie, a nie objawach. Pozbądź się negatywnych emocji (czegokolwiek dotyczą), ciesz się życiem, bądź radosna. Rób cokolwiek, co pomoże Ci osiągać na trwałe takie stany. Zawsze podążaj za swoją największą ekscytacją i doceniaj to co masz. Szczerze i głęboko


Takze mirki dermatolog? Neh, idzcie pobiegac

#medycyna #zdrowie #shitinternetsays
  • 13
@Lilitu: od czasu do czasu tak, stąd trafiłam na leczenie tradziku spoglądaniem wgłąb duszy xD ale zbyt dużo takich informacji sprawia, że obawiam się rozmawiac z ludźmi, chociaż nigdy chyba nie spotkałam takich lunatyków w realnym życiu