Wpis z mikrobloga

#lodz
Jaką siłownię polecacie? FF mi się podobało ale mają trochę stare sprzęty, ale mają fajne zajęcia i jest dużo ludzi, byłam też w Fit Formie ale średniawka, pusto i nie ma wszystkiego z czego korzystam (plus jest taki że jest czysto i sprzęty nie są poniszczone).
Blisko mam 24seven i FitFabric właśnie ale w FF bywa czasami aż za dużo ludzi. Opłaca się kupić karnet na 12 miesięcy?
  • 14
  • Odpowiedz
@delnaja: Obawiam się tylko że nie będzie osób które będą mi pomagać, bo często pytam o radę a tam zazwyczaj są pustki. No i chętnie bym zobaczyła czy jest tam też jakaś sala do ćwiczeń, maty, jak to w środku wygląda. Co myślisz?.
  • Odpowiedz
@I4mL0: Zawsze w recepcji siedzi ktoś ogarnięty. Maja tez na stanie trenera i wiem, ze tez się czasem kreci i mozna zapytać o totamto.
Wszystko tez zależy w jakich godzinach przychodzisz. Ja przychodziłem późnym wieczorem i z frekwencja ciężko i trzeba bylo randomowych koksów pytać :)
  • Odpowiedz
@I4mL0: W Fitness 24Seven pustki? Chyba o 3 w nocy. Poproś żeby cię wpuścili do sali tylko dla kobiet, której nie widać z ulicy i sama zobaczysz czy ci odpowiada. Poza tym nie ma tam lojalki (tylko 2 miesięczny okres wypowiedzenia).
  • Odpowiedz
@wekt0r: No właśnie ja chciałam na koksownię i bieżnię, ewentualnie jakieś zajęcia z jogi na ukojenie zakwasów i rozciągnięcie się:) Ale zajęć chyba nie prowadzą?
@delnaja: W zasadzie mieszkam 100 m dalej, spytam dzisiaj, da się oczywiście kupić na 1 miesiąc?
  • Odpowiedz
@I4mL0: Da się ale się nie opłaca bo musisz wybulić jeszcze 89 zł opłaty członkowskiej (często maja promocje, że tej opłaty nie ma gdy przyprowadzi cię znajomy z kartą, a on ma miesiąc gratis). No to bardziej cię zainteresuje pewnie ta główna sala dla wszystkich od ulicy, ta dla kobiet nie wiem jak wygląda. Często jak tam przychodzę to są jakieś zajęcia w małych grupach, ale szczegółów nie znam bo przychodzę
  • Odpowiedz