Wpis z mikrobloga

żeby zepsuć komuś życie


@Azbesttt: Ale że niby komu? :) Bo ja to raczej mam bekę ze stulejarstwa, które się jara możliwością napisania czegoś do kobiety. To jest w #!$%@? smutne, żenujące i zajebiście zabawne zarazem :)
  • Odpowiedz
@Azbesttt: Jestem spokojny i tylko pytam :D Na wykopie powinno się piętnować #!$%@?, a jest zupełnie odwrotnie - jest ono wychwalane. Przez kilka ładnych lat umawiałem się z laskami poznanymi na portalu randkowym i widziałem kilka wiadomości od facetów... Na wykopie tacy ludzie może jeszcze się hamują, ale na portalach typowo matrymonialnych jest tragedia :) Zresztą na wykopie widziałem już kilka przykładów, kiedy dziewczyny wrzucały screeny z wiadomości prywatnych. To jest
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: tez widziałem jak to wygląda. Niektórzy już nie składają propozycji, tylko udają samców alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tutaj ani nie piętnuje, ani nie wychwalam- ten portal w znacznej części składa sie z tychże osób, a bez nich byłby jedynie kolejnym, nudnym serwisem wypok.peel :D
  • Odpowiedz
@Camille_ph: '@Nescafe92: I don't think that works this way #!$%@?'

One point for you. It was trick test. Anyway now you have to text good version of that question, and what you need too - is just translate for your language and answer as well. Doesn't matter which language you choose..
  • Odpowiedz