Wpis z mikrobloga

@skull_pain: dużo zalezy od ławki. Obecnie ona w CAVS działa lepiej, więcej zadaniowców. Frye, Jefferson, Korver, D-Will to są fajne i mocne nazwiska. I widać po PO że robią różnicę gdy wchodzą na boisko. Ale po prostu stając do walki z GSW i ich piątką będzie to niezmiernie cięzkie. Licze ze w finale zachodu harden mocno podmęczy GSW i nie będzie im tak łatwo.
dużo zalezy od ławki. Obecnie ona w CAVS działa lepiej, więcej zadaniowców. Frye, Jefferson, Korver, D-Will to są fajne i mocne nazwiska.


@skull_pain: zupełnie się nie zgodzę. Tzn zgodzę się że dużo zależy od ławki, ale nie że działa dobrze. Oglądałem dość uważnie ich 4 ostatnie mecze i dawał radę tak naprawdę tylko Korver. Frye przez brak normalnego zmiennika dla Thompsona więcej oddaje w obronie niż daje tymi dwoma-trzema trójkami. Wystarczy
@cult_of_luna: Chodziło mi o mentalność i doświadczenie od tej grupy. Frye świta mi w głowie jak w poprzednich finałach grał świetnie. Rzucał kiedy musiał, trafiał. Teraz jest obnizka, co widać na cyferkach a że nie znam się na nich to ufam temu co mówisz ;v Chodzi mi o kwestię że samo wystawianie takiej ławki w walce o finał jest dla mnie znaczące w kwestii Misia. Korver nie wygląda jakby się starzał,
@cult_of_luna Myślę, że będą kluczowe dwie kwestie.
Pierwsza to LeBron i ławka Cavs. Jeśli LeBron dalej będzie grał na takim poziomie, kręcąc takie statystyki na takiej wysokiej skuteczności, w dodatku będąc liderem nie tylko pierwszej piątki, ale także ławki (grając te duże minuty, grubo ponad 40 minut na mecz), to może być rozstrzygające. Nie znam dokładnych statystyk, jak w tych PO wyglądają lineupy LeBrona z jego ławką, ale jeśli będą plusowe, to
@Trae: też jestem ciekaw rotacji, dlatego że delikatnie mówiąc rywale do tej pory nie dali pola do sprawdzenia ławki wspomaganej all-starami w sytuacji ultra krytycznej. Z pary GSW i Cavs trzymam jednak kciuki za LBJ ;)