Wpis z mikrobloga

Mirki, dzwoniłem do pewnej firmy sprowadzającej sprzęt, i niestety wyrwanie plastikowej szyny z płyty głównej nie obejmuje reklamacji. Karta wpięła mi się tak mocno, że nie mogłem jej wyjąć. Wsadzona prawidłowo. Zaczep puścił, ale karta nie chciała wyjść. Siłowałem się przez ponad godzinę, w ostateczności pociągnąłem mocniej i sru, plastik wyszedł z płyty.
Pytanie - Jak to gówno założyć i czy jest w ogóle szansa?
#pcmasterrace #komputery #plytyglowne
Pobierz Pshemeck - Mirki, dzwoniłem do pewnej firmy sprowadzającej sprzęt, i niestety wyrwani...
źródło: comment_lI2GjvJOS85IrxAk5qxwyrHafL6T6jDc.jpg
  • 17
@AwizisieAkat: Nie bawię się w 2 karty więc nie ma problemu, ale obawiam się tych styków gołych bo może się jakieś spięcie zrobić. Mój błąd, lub felerne zaczepy ale nie ma co kruszyć kopii. Chciałem to samemu naprawić ale chyba nie da rady.
@Pshemeck: O kurde mam chyba ten sam problem. Jakiś czas temu czyściłem kompa a w zasadzie to chciałem wyczyścić chłodzenie od procka. Po wykonaniu tego co chciałem, stwierdziłem, że przy okazji oczyszczę też kartę. Próbowałem wyciągnąć, ale ni #!$%@? nie chce wyjść. Nie chciałem robić nic na siłę i na szczęście nic nie wyrwałem ale karty też nie wyciągnąłem i nie wiem co zrobić aby pomóc jej wyjść :(.

Płyta główna:
@dob3k: wiem, że tam jest ten klips blokujący. Problem jest w tym, że karta graf którą posiadam jest bardzo szeroka i ciężka przez co:
1. Zakrywa prawie cały klips, wystaje tylko jego mały fragment i dociskając go nawet z całej siły jakimś wąskim przedmiotem ten nie zamierza się "odblokować".
2. Widać, że slot pcie jest lekko poluzowany i z prawej strony można zaobserwować, że "wychodzi" z płyty głównej. Spowodowane jest to
@dob3k: Szkoda mi się męczyć i coś spier...przy 1080 jakoś to wytrzymam :) Poczekam na nowe rozwiązania i wtedy wymienię płytę, do tego czasu inwestycja w procki, ram...w grafikę chyba już nie.