Wpis z mikrobloga

#csiwykop #tinder #pytanie
Hey, to mój pierwszy post na tym serwisie więc z góry przepraszam za jakieś "błędy".

Problem jest następujący, rozmawiałem z dziewczyna (jak sie okazało może i nie) przez około 3 miesiące. Czasem po 10h dziennie, codziennie - ogólnie ostre love story. W ten piątek zniknęła i zacząłem drązyć temat. Napisałem do jej kilku znajomych o których mi wspominała, jak na razie odpisał mi jeden mówiąc że nie zna takiej osoby. Następnie przeleciałem wszystkie zdjęcia które mi wysłała przez gogole images, okazało się że te na których nie ma jej twarzy pochodzą z pinteresta itd. Ogólnie sprawa wygląda tak że posiadam dwa zdjęcia gdzie jest z jakimiś znajomymi. Chciałbym ustalić tożsamość tych osób i dojść do tego kto stoi za tą 3 miesięczną szopką. Czy mogę liczyć na jakąś pomoc? Z tego co udało mi się ustalić to ta osoba jest raczej z łodzi. Dziewczyna pod która się podszywała ta osoba to ta z tunelami. Dzięki z góry za pomoc.
tonguei - #csiwykop #tinder #pytanie 
Hey, to mój pierwszy post na tym serwisie więc...

źródło: comment_qe8uU4fsXfGH8Sb9H5s0zsn60VLOCWB1.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
Jeśli ma profil na fb z imieniem i nazwiskiem to finał nadejdzie gdy dostane właściciela numeru, pewnie w tym tygodniu.


@tonguei: Jak chcesz znaleźć właściciela, nie rozumiem. Że niby na FB ma mieć podany numer?
  • Odpowiedz
@tonguei: mam dobry pomysł. Wrzuć jej zdjęcie to grupowe na fb, na grupy typu spotted Łódź czy spotkajmy się Łódź czy jakie tam istnieją. Zapytaj, czy ktoś kojarzy którąś z dziewczyn. Jeśli je namierzysz to opisz sytuacje i może one same bedą wiedziały kto i dlaczego zrobił coś takiego. Widziałem juz kilka takich akcji, ze ktos kogos szukał na tego typu grupach i w większości kończyło sie to sukcesem. Oczywiście
  • Odpowiedz