Wpis z mikrobloga

#csiwykop #tinder #pytanie
Hey, to mój pierwszy post na tym serwisie więc z góry przepraszam za jakieś "błędy".

Problem jest następujący, rozmawiałem z dziewczyna (jak sie okazało może i nie) przez około 3 miesiące. Czasem po 10h dziennie, codziennie - ogólnie ostre love story. W ten piątek zniknęła i zacząłem drązyć temat. Napisałem do jej kilku znajomych o których mi wspominała, jak na razie odpisał mi jeden mówiąc że nie zna takiej osoby. Następnie przeleciałem wszystkie zdjęcia które mi wysłała przez gogole images, okazało się że te na których nie ma jej twarzy pochodzą z pinteresta itd. Ogólnie sprawa wygląda tak że posiadam dwa zdjęcia gdzie jest z jakimiś znajomymi. Chciałbym ustalić tożsamość tych osób i dojść do tego kto stoi za tą 3 miesięczną szopką. Czy mogę liczyć na jakąś pomoc? Z tego co udało mi się ustalić to ta osoba jest raczej z łodzi. Dziewczyna pod która się podszywała ta osoba to ta z tunelami. Dzięki z góry za pomoc.
tonguei - #csiwykop #tinder #pytanie 
Hey, to mój pierwszy post na tym serwisie więc...

źródło: comment_qe8uU4fsXfGH8Sb9H5s0zsn60VLOCWB1.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
Zaadoptujfaceta


@tonguei: Hmm.. I serio, przez trzy miesiące nie powiedziała Ci gdzie pracuje czy się uczy? Napisałeś do jej wszystkich znajomych na fejsie?
Generalnie to na Twoim miejscu dałabym sobie spokój. Z oczywistych względów to pewnie nie facet, a jakaś brzydsza koleżanka która się wystraszyła perspektywą spotkania. Pomyślałeś co jej powiesz jak ją znajdziesz?
  • Odpowiedz
@tonguei Hmm no generalnie powiem w ten sposób jeśli ta osoba nie jest ci nic winna to najzwyczajniej w świecie sobie odpuść. Rada na przyszłość zakręć się w jakimś fajnym towarzystwie, chodź na domówki jak masz coś w głowie to kogoś poznasz
  • Odpowiedz
Chce z nią pogadać bez maski, i spytać o pobudki


@tonguei:
a) Unikasz odpowiedzi na moje pytania, więc sądzę, że jedyne o czym rozmawialiście to błahe sprawy i czasem fantazje erotyczne, co?
b) To nie MTv. W pozatelewizyjnej rzeczywistości nikt normalny nie wystawi się na pośmiewisko, zwłaszcza ze strony kogoś na kim mu zależało.
  • Odpowiedz
@tonguei cholera ucielo mi komentarz, dobra wiec napisze zwięźle gdybyś miał jej zdjęcia w jakimś publicznym miejscu to ktoś z Łodzi mógłby potwierdzić bądź zaprzeczyc, ze to tam, ale co to da? Jeśli ta osoba nie jest ci nic winna to daj sobie spokój
  • Odpowiedz
Tak.+ jakieś plany na przyszłość ;P


@tonguei: Musisz być strasznie spragniony uczuć (ona zresztą też), skoro przez trzy miesiące wystarczyło wam siano słowne.
Odpuść i wykorzystaj energię na POZNAWANIE ludzi.
  • Odpowiedz
@mr_white: Coś mi dzwoni że to może być ta czarna laska. Że być może 4-5lat temu z nią rozmawiałem i wtedy podszywała się pod swoją siostrę straszą. Ale nie jestem pewien czy moje wspomnienia są prawdziwe.
  • Odpowiedz
@tonguei: Po 1 usuń konto
Po 2 zarzutka raczej średnia.

Nie chce mi się wierzyć, że ktoś się zaangażował w 3 miesięczne love story bez jakiejkolwiek weryfikacji tej znajomości, że taka osoba w ogóle istnieje. Można nie mieć facebooka, luz blus. W takim przypadku bierzesz numer telefonu i rozmawiacie przez telefon. To ma KAŻDY, nawet 3-letnie dzieci obecnie...
  • Odpowiedz