Wpis z mikrobloga

Używa/używał ktoś z was może Givenchy gentleman only intense? Jak trwałość i ogólne wrażenia?
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miasekk nie wiem czy to cokolwiek pomoże, ale ja mam xeryus rouge i jest cudowny. W planach właśnie Gentleman only, ale to na jesień. Jeśli będzie podobnej jakości co rouge to będę wniebowziety
  • Odpowiedz
@prnppp: a masz xeryus rouge przed reformulacją? Z tego co przeczytałem na perfuforum, to dość znacznie różni się przed, a po. Kiedyś próbowałem xeryus, ale jakoś mnie odrzuciło, tylko kompletnie nie pamiętam jak pachniał, będę musiał jutro popatrzeć po galeriach, bo ostatnio w sephorze cały tester był wypsikany... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Miasekk Mam flakon zwykłego Givenchy Gentleman only i u mnie spokojnie wytrzymuje dniówkę w pracy chociaż z parametrami różnie ludzie piszą, u niektórych słabo się trzyma ale sam zapach bardzo przyjemny. Polecam sprawdzić Givenchy Gentleman only casual chic, wg. mnie jeszcze lepszy od zwykłego Gentlemana jeśli chodzi o sam zapach.
  • Odpowiedz
@pollos: Właśnie ostatnio robiłem test na nadgarstku i Intense wytrzymał dość długo, ale nie aż tyle co Kenzo Pour Homme, a zwykły Gentleman dość słabo muszę przyznać, w porównaniu do Intense. Wiadomo, u każdego inaczej, ale trochę się zdziwiłem, że aż taka różnica by była na mojej skórze między Intense i zwykłym, dlatego wolałem zasięgnąć porady i w sumie dalej jestem niezdecydowany. Musze xeryusa spróbować i jak proponujesz casuala, to
  • Odpowiedz