Wpis z mikrobloga

Typowe #4konserwy.ru są typowe bo "prawactwo" to jest stan umysłu, zupełnie jak Rosja ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wykopowe ruskomirki to są osobniki chłonne jak gąbeczki i równie podatne na propagandę oblężonej twierdzy co rosyjscy bracia xD Przypadek? No nie sondze ( ͡º ͜ʖ͡º)

#polityka #bekazprawakow #heheszki #humorobrazkowy #neuropa #bekazpodludzi #dobrazmiana #francja #bekazpisu
Pobierz pk347 - Typowe #4konserwy.ru są typowe bo "prawactwo" to jest stan umysłu, zupełnie j...
źródło: comment_kOhZ7vIDY4qeEge8sAxsRVfeEZVcoLu9.jpg
  • 13
@pk347: No ale już o kogokolwiek innego by chodziło niż o Le Pen to bym się tak nie dziwił prawakom, dla nich islam to problem numer 1 reszta jest bez znaczenia. Ale Le Pen to najgorsza możliwa opcja dla Polski, nie dość że chciała wyjść z UE co oznaczałoby wielki cios dla nas do tego jest bardzo pro-rosyjska i sprzedałaby nas jak Krym za garść wpływów.
No ale już o kogokolwiek innego by chodziło niż o Le Pen to bym się tak nie dziwił prawakom, dla nich islam to problem numer 1 reszta jest bez znaczenia. Ale Le Pen to najgorsza możliwa opcja dla Polski, nie dość że chciała wyjść z UE co oznaczałoby wielki cios dla nas do tego jest bardzo pro-rosyjska i sprzedałaby nas jak Krym za garść wpływów.


@Greg36: co zrobisz? Taka linia propagandy
@pk347: Ta, najpierw Brexit, potem Wilders w Holandii, Le Pen i rozpad UE... bo UE jest leacka i chce uchodźców a jak się rozpadnie to nie będzie ani gender w szkołach ani islamu na ulicach ( ͡° ͜ʖ ͡°) A inne ekonomiczne, gospodarcze i geopolityczne rezultaty takiego stanu rzeczy można pominąć.

Tusk powiedział święte słowa: tylko razem możemy być w pełni niezależni. Ale jak razem skoro Polska
@pk347:

A tak to niestety - samemu bedzie trzeba 'wyjac' Polske z unii.

Stad ten zawod... bedzie sie trzeba troche napracowac przy propagandzie

szanse sa zerowe, Polacy nie zrezygnują ze strefy Schengen za nic w świecie, taka żyła złota
szanse sa zerowe, Polacy nie zrezygnują ze strefy Schengen za nic w świecie, taka żyła złota


@teren: Polacy... Polakami - tak na marginesie uwazam ze sa na tyle 'plastyczni' ze w 2 lata propagandy mozna zdzialac cuda. Ale juz pomijajac - Teraz gdy w EU zach maja oddech mysle ze skupia sie na poglebianiu wiezow aby ratowac wlasne kraje - u nas wiadomo jest Kaczynski na wstecznym. A ze Europa ma
@pk347: ale czy Polacy chcą być w UE a jak jesteśmy postrzegani w UE to dwie różne rzeczy

Polacy... Polakami - tak na marginesie uwazam ze sa na tyle 'plastyczni' ze w 2 lata propagandy mozna zdzialac cuda

nie wierzę w to, każda partia która na poważnie chciałaby wystąpic z UE spadnie do poziomu poparcia Korwina. Weź taki PiS, on nawet krytykując UE, do prawaków musi cały czas powtarzać że Polska
@teren: ale zrozum, ze to moze przejsc niejako obok opinii publicznej i bez takiej scisle ukierunkowanej dyskusji, poza rzucaniem w przestrzen propagany obrzucajacej smierdzacycm g EU oraz generalnie politykow zachodnich. Po prostu kaczysci beda stali, lub powoli bez szalenstw sie cofali, a pociag odjedzie - dzisiejsza UE zostanie unia tylko z nazwy, a integracja jakby od nowa nastapi wokol rdzenia, czyli np. strefy Euro (choc nie koniecznie). To co dzis mamy,
ok, ale ja pisałem o występowaniu Polski z UE nie o tym czy Polacy w tej UE będą obywatelami 2 kategorii. Już właściwie są bo rdzeń to strefa euro, teraz moga być i 4.


@teren: ale to nie na jedno wyjdzie? Co z tego ze szyld pozostanie skoro stopnio utracimy prawa ktore nawet dzisiaj mamy?
@pk347: praw jako takich nie utracimy bo formalnie wszystko będzie ok, tylko nieformalnie będziemy na marginesie. A czy to jest ok, no nie jest ok, ja jestem lewicowcem i wiem, ze formalna równość np wobec prawa niewiele znaczy jak w rzeczywistości istnieją nierówności i karty rozdają elity ;)

UE musi zostać po prostu głęboko zreformowana ale na to nie ma co liczyć w tej chwili, bo rządząca w UE centroprawica czy
praw jako takich nie utracimy bo formalnie wszystko będzie ok, tylko nieformalnie będziemy na marginesie.

@teren:

wg mnie nie - prawa stracimy, kwestia nowej zwartej wiekszosci, ktora sie dogada i z pozycji sily, temu marginesowi bedzie wyrywala kolejne przywileje. Wyobraz sobie, ze zarownow w Niemczech jak i Francji wygrywa protekcjonizm gospodarczy(to o czym mowil Macron), tymczasem kaczor dalej swiruje i dalej podklada preteksty aby okladac PL... no slowem mamy fatalna prase