Wpis z mikrobloga

Te warunki zawsze były takie czy je zmienili ostatnio, bo wydają się niemożliwe do zrobienia.

Wymagany obrót : 3 x (Bonus + Depozyt):


Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w > zakładach bukmacherskich w kwocie równej

3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)

Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus

Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00

Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00

Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa)

lub zakłady w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00) nie są wliczane do ?warunków obrotowych bonusu.


#bukmacherka #totolotek
  • 3
@krisak13: na pewno zmienili bo wczesniej były mniejsze wartości minimalne kursów (chyba 1.5 dla konta "depozyt" i 1.8 dla konta "bonus"?)

Czy ktoś ostatnio bawił się tym bonusem w totolotku? Wymagany obrót dla wpłaty 700 zł to będzie 1400x3 = 4200?

czy dobrze liczę - wpłacamy 700 zł, mamy 700 depozytowe i 700 bonusowe, aby wyplacic jak najszybciej musimy:

zagrac singla po kursie 2.00 dwa razy - raz za 700zl z
@krisak13: to jest jakiś żart, tak powiem.
Jakiś czas temu chciałem ograć ten bonus, dzisiaj zobaczyłem, że zaliczyło mi tylko 1/6 wszystkich zagranych zakładów (przy pierwszych 3-4 zapomniałem aktywować ten bonus, ale później już grałem z bonusem).

Właśnie pisałem na supporcie z jakąś konsultantką. Chociaż rozmową trudno to nazwać, bo pani odpowiadała tylko formułkami kopiuj-wklej z regulaminu, a później jakieś wrzutki z literówkami typu "powyżje napisałam jakie warunki obtotowe". Na odpowiedź