Wpis z mikrobloga

Kilka rad dla #przegryw i #tfwnogf odnosnie kobiet:

1. Miej pasje - nie musi być to od razu kolekcjonowanie modeli XIX-wiecznych lokomotyw ale granie na komputerze i ogladanie filmow na cda.pl to tez nie jest pasja ( ͡° ͜ʖ ͡°). Opowiadaj o niej - jak nudna by nie była, jeśli opowiadasz o pasji podjarany nią, w ciekawy sposób itd. to laskę zainteresuje nawet coś co do tej pory było dla niej nudne.

2. Bądź rozmowny. Niestety małomówność to dla większości chyba największy problem. Jeśli umiesz laskę przegadać a w dodatku podczas rozmowy dorzucić jakąś zabawną anegdotkę lub żart sytuacyjny to już super. Tylko nie gadaj z nią o wyższości Intela nad AMD - chyba, że temat ją interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Jeśli laska zgodziła się z Tobą umówić to znaczy, że jest potencjalnie zainteresowana. Tu można trochę się pobawić.
Np. spacerując, niby przypadkiem zderzajcie się dłońmi. Dla niej to sygnał, że próbujesz ją złapać za rękę, a Ty po chwili schowaj ją (swoją rękę :P ) do kieszenie lub coś. Dziewczyna złapie troche mindfucka, bo chciałaby zgrywać niedostępną a robisz to ty ;p oczywiście to nie jedyny przykład takiej gry. Chodzi o to, żebyś okazywał zainteresowanie i za chwilę je stracił - oczywiście z umiarem i bez popadania w skrajności. Czyli przykład z ocieraniem sie o rece spoko, ale mowienie ze jednak kocha sie swoja byla juz nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Oczywiscie kazdy ma wady ale jesli masz 30 lat, jestes bezrobotny i mieszkasz z rodzicami to nawet sie do tego nie przyznawaj ( w przypadku gdy chcesz panienke na noc, bo jak chcesz zbudowac cos glebszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) to i tak to wyjdzie), a najlepiej nie bierz sie za podryw przynajmniej dopoki nie wynajmiesz mieszkania i nie znajdziesz pracy (oczywiscie za minimum 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ta kombinacja (lvl/brak pracy/mieszkanie z rodzicami) to sygnal dla laski ze jestes przegrywem ktorego mamusia utrzymuje i nie potrafisz sobie sam nawet prania zrobic. Oczywiscie to nie zawsze tak wyglada ale skrajnoscia sa przypadki gdy sie zyje w takiej kombinacji nie z wlasnego wyboru.

4. Badz optymista, czesto sie usmiechaj, zartuj (byle nie z martwych plodow, chyba ze umawiasz sie z mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

5. Znaj sie na czyms - badz specjalista w swojej dziedzinie. Nie musi byc to dziedzina ktora da Ci prace i chleb, moze byc to chociazby pasja ale znaj sie na tym. Laski lubią jak facet się na czyms zna i nie musza to byc samochody.

6. Co by się nie działo - nie bądź kimś kim nie jesteś - naprawdę szybko to wyjdzie

7. Podsumowując - nie bądź nijaki. Zacznij wyróżniać się z tłumu przeciętniaków bo dziewczyny tego oczekują. Ludzi nijakich to mają codziennie na #tinder czy #badoo - masz szanse sie wyroznic. Kto wie, moze bedziesz dla niej pierwszym, ktory sie zna na XIX-wiecznych lokomotywach i ją tym zainteresujesz.

Celowo nie poruszam kwestii wyglądu. Oczywiście Twoje szanse się zwiększą, jak nie jesteś zalany, dobrze się ubierzesz i uczeszesz - ale ta kwestia schodzi na dalszy plan jesli opanujesz swoją gadkę i będzie brana pod uwagę dopiero gdy trafi się konkurent ktory gada rownie dobrze lub lepiej niz Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są też dziewczyny które lubią wysokich/umięśnionych/niskich/misiowatych facetów i jeśli się nie wpasujesz to nawet na Ciebie nie spojrzą. - to są ich indywidualne upodobania i raczej tego nie zmienisz bo skoro otwarcie o tym mowia to raczej jest to dla nich wazne. Zreszta, sam bys nie chcial pewnie morsa 100kg.

Faceci mają ten komfort, że kobiety mimo wszystko zwracają mniejszą uwagę na wygląd, a te co wymieniłem wyżej to raczej rzadko się trafiają

No i co najważniejsze - te rady są dla tych którzy chcą nawiązać jakąś dłuższą relację (niekoniecznie związek) niż jedna noc. W przygodach na jedną noc możesz być kim chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MangoZjem - Kilka rad dla #przegryw i #tfwnogf odnosnie kobiet:

1. Miej pasje - ni...

źródło: comment_ruVkx4CkIRqtk9icPq5MaHENCO3xnxVw.jpg

Pobierz
  • 368
  • Odpowiedz
Np. spacerując, niby przypadkiem zderzajcie się dłońmi. Dla niej to sygnał, że próbujesz ją złapać za rękę, a Ty po chwili schowaj ją (swoją rękę :P ) do kieszenie lub coś.


@MangoZjem: Jakbym wehikułem czasu cofnął się do gimnazjum xD
  • Odpowiedz
W moich oczach pasjonat gier to ktos, kto inwestuje w sprzęt komputerowy/konsolowy zeby czerpac jak najwieksza radosc z grafiki, ma polke zawalona edycjami kolekcjonerskimi i figurkami z ulubionych gier i jest w stanie powiedziec cos wiecej o tworcach niz tyle, ze wie jak sie nazywa dana firma


@MangoZjem: #!$%@? łapie się xD
  • Odpowiedz
@HanElle:

Wiesz inaczej wyglądasz na zdjęciu zapozowanym a inaczej na fotce z meczu gdzie jesteś utytlany błotem rozczochrany upocony i masz głupia minę :)


kto wysyła przypałowe zdjęcia obcym ludziom? takie fotki są do dzielenia się ze znajomymi i wspólnego
  • Odpowiedz
Gdzie ja napisałem ze krytykuje samorozwój? Jedyne co mnie irytuje to #!$%@? o byciu sobą jak dajesz komuś rady dotyczące zmian. Pamiętaj bądź sobą, ale jak jesteś #!$%@? to sie zmień tylko pamietaj aby zawsze być sobą.


@kasaqwerty: nigdzie, a ja Ci nigdzie tego nie zarzucilam ( ͡° ͜ʖ ͡°) zreszta bycie soba i samorozwoj sie ze soba nie kloci. no i bycie soba mialam bardziej na mysli ze jak jest za PO to niech nie #!$%@? ze jest za PiS bo wybranka jest pisowcem. cos w ten desen.

Jakbym wehikułem czasu
  • Odpowiedz
@kannah34: Szkoda, że się nie da wszystkich różowych z automatu zczarnolistować ( ͡° ͜ʖ ͡°) uważam, że białkow powinien wywalić możliwość wykopywania i zakopywania dla różowych, oraz zrobić im getto tagowe żeby mogły pisać tylko w określonych tagach np. #kotki #psy #makijaz #gownowpis (ten ostatni powinien być w zasadzie obowiązkowy)
no i oczywiście przerwa od wykopu w godzinach
  • Odpowiedz
Bądź rozmowny. Niestety małomówność to dla większości chyba największy problem.


@MangoZjem: Tak, tylko nie da się być rozmownym na zawołanie. Jak ktoś jest małomówny, to próbując być rozmownym zrobi tylko z siebie błazna bo będzie bełkotał o byle czym bez ładu i składu starając się cokolwiek mówić.
  • Odpowiedz
@Nerevarn: jaki masz z nia problem? drzwi ci zamkneli od piwnicy? gwarantuje ze zagadanie na zywo ma wieksza skutecznosc niz przez jakies gownoaplikacje
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Czyli w sumie, mam na siłę sobie szukać zainteresowań, w sumie przestać bym tym kim jestem żeby jakaś różowa łaskawie na mnie spojrzała? xD

Do wszystkich którzy biorą to na serio
Miejcie #!$%@? na takie rady i róbcie to co wam sprawia frajdę/przyjemność i broń Boże nie zmieniajcie się tylko dlatego żeby poznać jakąś panienke! To jest obłęd.
Wasz wybór.
m.....5 - @MangoZjem: Czyli w sumie, mam na siłę sobie szukać zainteresowań, w sumie ...

źródło: comment_5TgTJdryjuQaXY3ZSnW4rNvUcGqmzQFv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MangoZjem mindfucka to się robi tak:
gadając z panną raz na jakiś czas komplementuj umalowane paznokcie czy nową fryzurę. Sprzedaj anegdotę o kosmetyczce, fryzjerce siostry czy matki. Koniecznie zażartuj. Rozmawiaj, flirtuj - przecież rozmowa z kobietami wychodzi ci łatwo. Po kilku dniach pokaż jej zdjęcie swojego chłopaka.
  • Odpowiedz
@MangoZjem a tak na serio, to na studiach dwie koleżanki się we mnie podkochiwały. Jedna nawet w rozpaczy tłumaczyła, że byłaby dobrą żoną-panią domu. Niestety mają słaby gejradar
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33:

owszem, ale kobieta nie musi mieć wyrzeźbionego tyłka żeby uchodzić za posiadającą ładną figurę

facet natomiast, mając normalną figurę, od żadnej kobiety nie usłyszy, że jest dobrze zbudowany

Taki tylek nazywa się naleśnik ;) co rozumiesz przez normalna figurę faceta? Bo co dla jednych nornmalne dla innych grube. Mój kanon dobrze zbudowanego ciała to ciało umięśnione. I to nie ważne czy mówimy o ciele męskim czy kobiecym. Co nie znaczy ze z facetem który na siłownie nie chodzi nigdy się
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Nie zgadzam się co do tego "stykania się dłońmi". To można robić jak widać już, iż relacja mocno eskaluje w dobrą stronę ale nie powinno się wykonywać takiego kroku za szybko. Strasznie to odpychające
  • Odpowiedz
@HanElle:

Taki tylek nazywa się naleśnik ;) co rozumiesz przez normalna figurę faceta? Bo co dla jednych nornmalne dla innych grube. Mój kanon dobrze zbudowanego ciała to ciało umięśnione. I to nie ważne czy mówimy o ciele męskim czy kobiecym. Co nie znaczy ze z facetem który na siłownie nie chodzi nigdy się nie umowie.

A skoro Tobie nie pasuje ze nikt Cię nie komplementuje to co za problem to zmienić. Pamiętaj - gruby zawsze schudnie ale złamasowi juz nic nie pomoże :)


normalna męska sylwetka to taka bez brzuszka i
  • Odpowiedz