Wpis z mikrobloga

@Asterling: Czy ja wiem? Dość dużo, a można obrać taktykę że uzywasz chlebka i ciagle uniki, w szczegolności w walce z trudnymi przeciwnikami, zawsze tego używałem ale zauważyłem że jakoś nikt tego nie używa i zastanawiam sie nad tym czy nie przejsc na jaskółki, bo u jutuberów działa i używają TYLKO jaskółek
  • Odpowiedz
@hesuss a dlaczego wszyscy używają jaskółki tak w ogóle? Ja używałem tego dekoltu randalfa białego czy jakoś tak i odnawiało mi całe życie natychmiastowo
  • Odpowiedz
@Asterling no ja tam miałem od początku nawet nie wiedziałem że jest coś takiego jak ta cała jaskółka, tylko czytam posty a tam co drugi "use swallow" itd, tak w połowie gry to stworzyłem ale się okazało że lipa, używałem tylko w ostateczności jak mi z ten ten Gandalf zużył
  • Odpowiedz
@gybefan: No w połowie gry to już masz dekokt ale na początku nie masz. A jaskółek warto używać na słabszych przeciwnikach żeby się spokojnie zregenerować a nieśmiertelność chwilową z dekoktu użyć na trudniejszego.
  • Odpowiedz
  • 3
dlaczego wszyscy używają jaskółki tak w ogóle? Ja używałem tego dekoltu randalfa białego czy jakoś tak


@gybefan Dlatego, że toksyczność po tym się długo utrzymuje
  • Odpowiedz
@KoKo19: Używam tego "smakosza" i dla mnie jest spoko opcją, bo HP praktycznie cały czas regeneruje się i podczas walki można w tym czasie wykorzystać inne eliksiry.
  • Odpowiedz
@KoKo19: To jest zajebista opcja karwasz twarz! Wahałem się czy to wykupić, czy nie za duże ułatwienie idt. ale zdałem sobie sprawę, że podczas walki i tak się spamuje jedzenie. Z tą umiejętnością nie musisz się skupiać, czy w ogóle "jesz" a dodatkowo masz dodatkowy slot na jakiś eliksir.
  • Odpowiedz