Wpis z mikrobloga

No #!$%@?... prowadziliśmy już 2 bramkami na 4 minuty do końca i co... i remis.
Ktos mowil, że u nas nie ma kto grać. Moim zdaniem mamy dobry zespół i zawodników którzy umieją grać ale jeśli w końcówce gramy "piłka parzy" zamiast jakiejś zespołowej akcji to ja #!$%@?... ( 1 raz gubimy piłke, 2 razy mamy gre pasywną ).

Mam nadzieję, że zwolnią Talanta i wezmą kogoś kto poustawia tych zawodników. Najpierw bylo "dajcie Talantowi czas", "Dajcie popracować", "Potem zmiana pokoleń" ... i co...? No i nie jedziemy na ME. elo benc( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
#pilkareczna
FantaZy - No #!$%@?... prowadziliśmy już 2 bramkami na 4 minuty do końca i co... i re...

źródło: comment_MtYaDQeGulBzCHXvJFafBCYDADST9zp9.jpg

Pobierz
  • 6
@Kin333: @Dziadek93: oby kolejny trener nie był pokroju Dujszebajewa, który w decydujących momentach sam się podpala i sam dokłada się do nerwowej atmosfery na ławce... - a przynajmniej tak to wygląda jak się patrzy w TV...
@FantaZy: Tak właśnie mi się wydawało, że nowy zaciąg piłkarzy zaczął się obawiać Dujszebajewa już po tym jak srytykował Łyżwę w mediach, a potem dorzucił, że nie ma chwilowo ochoty prowadzić kadry. Przez coś takiego łatwo stracić czyjś szacunek. Na mistrzostwach niby złagodniał, ale potem dowołał na eliminacje tych, którzy skończyli karierę w reprezentacji i wówczas nowi chłopcy znowu poczuli się niepotrzebni, bo wróciła stara gwardia, więc kadra nie bazuje na
@Dziadek93: ja też nie wiem kto by był ok. Z kolei jak słuchałem wywiad z Talantem to trochę mi go żal bo chyba rzucano mu też kłody pod nogi... ciężko powiedzieć bo pewnie się nie dowiemy co tam się działo za kulisami
@FantaZy: Któremu to klód nie rzucano... Biegler po swojej stronie nawet kibiców nie miał. Natomiast, po Talancie nie spodziewano się, że będzie tylko gorzej. Niestety, ale dobrze sobie zapracował na swoją ocenę, tak naprawdę wieloma swoimi decyzjami - od powołań, do wypowiedzi w mediach. Chyba wszystkim cierpliwość się skończyła po meczu w Mińsku.