Wpis z mikrobloga

Kolezanki maz mial wypadek w grudniu, pijany wjechal w drzewo. Nie zyje. Tragedia dla niej i nie kwestionuje tego ale k---a wrzucanie co 2 dni na fb postu "RAFALKU TESKNIE" sprawia, ze mam ochote jej napisac, ze Rafalek juz na pewno tego nie przeczyta.
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Lesio1511 i co to da? Ulży ci jak to napiszesz? Niech przeżywa tragedię na swój sposób, nic ci do tego. Jak przeszkadza to przestań obserwować i już. A nie żale gimnazjalistki na wykopie dla atencji. I jeszcze się anonom w internecie tłumaczy jaki to był zły człowiek. Było wtedy zareagować i dzwonić na policję, tak ci to nagle zaczęło przeszkadzać? Jak mam być szczery to z was dwoje to ty jesteś
  • Odpowiedz
I być może dlatego boli ją bardziej niż powinno, bo nie dość, że on zabił się na własne życzenie, to ona nie zareagowała zawczasu.


@Slonx: Boże, jak ja nie lubię takiego białorycerzowania na siłę. Tak, kuźwa, na pewno rozważa i kontempluje swoją nieodpowiedzialność, głupotę i brak wyobraźni. Skoro kiedyś nie rozumiała czegoś, co rozumie przeciętnie rozgarnięty uczeń pierwszej klasy szkoły podstawowej, to na pewno teraz jest tak, jak piszesz -
  • Odpowiedz
@ripp1337: Kuźwa, ale na facebooku wypisywać takie rzeczy? Na FACEBOOKU? Czy wam niektórym już kompletnie rozum odjęło, czy też - ogólnie rzecz ujmując - o------o? Ja pieprzę... Wy jesteście podludźmi jakimiś czy co, naprawdę, ten wasz życiowy #rakcontent, który dostarczacie już nawet śmieszny nie jest. Jesteście oznaką upadku ludzkości - wy, którzyście zezwolili na tak wysoki poziom społecznego s----------a. Żenada po stokroć.
  • Odpowiedz
@addr: Używam FB do kontaktu z 3 osobami, nie "polubiłem" żadnych fanpage'y itd., więc to nie moja bajka. Po prostu niestety niektórzy mają taki sposób przeżywania rzeczywistości. Współczesny świat promuje powierzchowność i idącą za tym płyciznę, więc nawet przy tak realnym bólu reakcja według utartego schematu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lesio1511: 4 lutego straciłem w podobny sposób brata (byl trzeźwy). Do głowy by mi nie przyszło żeby wstawić na fejsa jakiś tekst o tęsknocie czy stracie.
  • Odpowiedz