Wpis z mikrobloga

Nic tak nie #!$%@? jak zawistny,bóldupiący polaczek który z powodu swojego #!$%@? nie potrafi sobie trafic palcem do nosa a co dopiero poradzic na emigracji. Dlatego rysuje nowe samochody kolegom z pracy.Kolo zdązył zarysowac 6 samochodów i #!$%@?ł do mamusi w PL. Sprawa przekazana policji w Polsce więc nie mamy żadnej nadziei na zadośćuczynienie #pdk

Byłem z tym w ASO,wycenili tak że o mało sie nie przewróciłem (malowanie całej ćwiartki ok.1000eur)

Gdzieś w garażu walała mi się pasta kupiona rok temu za 4,99 w Lidlu.Nie wierzę w cudowne kredki i tym podobne ale dzisiaj postanowiłem spróbować. Kuhwa działa! Polecam wszystkim mireczkom! szukajcie na alledrogo albo ebay/lidl online.

#niemcy #polak #motoryzacja #lakiernictwo #samochody
Konwerter - Nic tak nie #!$%@? jak zawistny,bóldupiący polaczek który z powodu swojeg...

źródło: comment_yFynxDxHzdmasPai32Rr6A7zRumE83hP.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Konwerter: Dziwne, takie kluczykowanie zawsze myslalem ze musi się skonczyć lakierowaniem. Widać #!$%@? nie miał nawet siły porządnie zarysować. A jak się przyglądać mocniej to widać ślady tej ryski? Może tylko zarysował bezbarwny i nie "dotarł" do właściwego lakieru. Ciekawe czy coś zrobią z nim w Polsce...
  • Odpowiedz
@Konwerter: Jak czuć pod paznokciem i zeszło do białego to kiepsko, najprawdopodobniej wyjdzie po myciu / zakurzeniu się niestety. Jak nie chcesz lakierować, a będzie widać to polecam jakieś profesjonalniejsze środki spróbować (rubbing compound / Meguiar's Ultimate Polish), ew. kup sobie oryginalny lakier zaprawkowy - przy dobrych lotach da sie tą ryskę "pomalować", że nie będzie widać znaku.
  • Odpowiedz
Rys często nie widać z pewnego kąta, taka kredka dobrana pod kolor zapełni biały ubytek w lakierze ale nie spowoduje że rysa nie będzie widoczna, jeżeli kąt będzie korzystny to efekt jest zazwyczaj dobry

@drakerc:
  • Odpowiedz
Kogo wy tam do pracy przyjmujecie? :D


@Kresse: Ja sam się dziwie jak ludzie którzy nie potrafia sobie dupy podetrzec po sraniu decyduja sie na emigrację.To nie ma sensu. Podejrzewam ze naczytali sie komentarzy na wypok że tylko przegrywy jadą i wzięli sobie do serca ;)
  • Odpowiedz