Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkurza to że na wykopie się hejtuje wszystko co mainstreamowe. Taki serial #rodzinkapl to trzeba hejtować bo Karolak, bo serial jest polski a przecież "polskość to nienormalność.
Ten serial jest świetny, mnóstwo fajnego humoru, pozytywni aktorzy, śliczne #prokuratorboners ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam!
M.....a - Jak mnie wkurza to że na wykopie się hejtuje wszystko co mainstreamowe. Tak...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Merkava: Fenomenalny serial. Wspaniały obraz, fabuła I co najważniejsze - o życiu I normalnych, ludzkich problemach. Nie to co ten amerykański, odrealniony chłam jak jakieś Breaking Bady czy inne Detektywy.
  • Odpowiedz
@Merkava: akurat wczoraj moja żona oglądała ten odcinek z którego dałeś fragment - był tak mega c-----y, że aż musiałem się przejść po pokoju z zażenowania. Co oni tam w ogóle o----------ą za sceny
  • Odpowiedz
to trzeba hejtować bo Karolak


@Merkava: ale Karolak to akurat jest wyjatkowo beznadziejny..nie, zeby cos :P choc fakt, lepiej niech gra takiego statusialego i lekko zdziadzialego faceta niz niby supermaczo, bo do tego ostatniego mu szalenie daleko.
Kouchowska tez zadna rewelacyjna, a ile razy widze ten serial, to wymysla jakies wyjatkowo idiotyczne problemy lub sie drze jak stare gacie.
Moze nie mam poczucia humoru, ale zupelnie mnie to nie bawi
  • Odpowiedz
@Merkava: Oglądnąłem kilka odcinków w przeszłości i ten serial nie jest wciągający. Może dlatego, bo na internecie znajdziesz o wiele inne produkcje, które trzymają o wiele większy poziom. Przykładowo z tych typowo komediowych "Przyjaciele","Dwóch i pół", "The Office". Jest dużo seriali, które są 8-10/10 i łatwo je obejrzeć, bez reklam. Np. "Fargo","Nocny recepcjonista", "Sherlock", "Narcos", "Breaking Bad", "Dexter", "Detektyw", "House of Cards".
Zawsze, gdy szukam serialu do obejrzenia, to nigdy
  • Odpowiedz