Wpis z mikrobloga

Renault Megane Doupe

Ten, kto to zaprojektował, powinien w trybie natychmiastowym spotkać się z psychiatrą.
Ten, kto to zatwierdził do produkcji powinien zostać wyrzucony z pracy za nieodwracalne straty wizerunkowe firmy.
Ten, kto to kupił powinien płacić sąsiadom odszkodowanie za konieczność patrzenia na to za każdym razem, kiedy wyjrzy się za okno.

#samochody #heheszki #renault #megane
haes82 - Renault Megane Doupe

Ten, kto to zaprojektował, powinien w trybie natychm...

źródło: comment_j5lFratUiOstqezwdfwypHTVJLdZTHIM.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Galilei: xD
@spere: W 1.5 dci olej trzeba zmieniać bo jak Janusze jeżdżą w polsce po 30tys na tym samym (oszczendzajooo) to #!$%@? panewe :) Wersje 105 i 110km, 1.9dci 130km bodajże na siemensie są nie-#!$%@?-zniszczalne pod warunkiem że lejesz normalne paliwo, nie pałujesz na zimnym i studzisz turbinę.
  • Odpowiedz
@spere: Wersję 2.0 DCI po za tym że w takim małym aucie #!$%@? z butów i dosyć łatwo się tym zabić nie ma większych wad i wytrzymuję po około 450- 600 tys. przebiegu. W Masterach ten silnik wytrzymuję ponad milion, trasy...
  • Odpowiedz
  • 25
@Volto12
@Janusz_z_Galilei Miałem takiego kombi z 1.9dci po liftingu. Jeździłem 3 lata bezawaryjnie. Zrobiłem nim 80kkm. Fajne auto. Sąsiad się śmiał czy laweta była w zestawie. Zawsze mu to wypominalem kiedy jechaliśmy odebrać jego niemieckie auto od mechanika :D
  • Odpowiedz
@haes82: 3 lata uzywalem, 1.5dci, zero awarii, spalanie na poziomie 4.5-5l/100. Bardzo dobry samochod. Wyglada tez dobrze, ale nie w kazdym kolorze.
  • Odpowiedz
@haes82: Ten kto to projektował powinien dostać dizajnerskiego nobla, z tego co czytałem kiedyś ok. 30% kupujących ten model kupowało go tylko ze względu na wygląd. To obiektywnie, a subiektywnie uważam wygląd tej Meganki za piękny i ponadczasowy, nie zestarzał się tak jak design kiedyś bardzo oryginalnej Hondy Civic
  • Odpowiedz