Wpis z mikrobloga

Renault Megane Doupe

Ten, kto to zaprojektował, powinien w trybie natychmiastowym spotkać się z psychiatrą.
Ten, kto to zatwierdził do produkcji powinien zostać wyrzucony z pracy za nieodwracalne straty wizerunkowe firmy.
Ten, kto to kupił powinien płacić sąsiadom odszkodowanie za konieczność patrzenia na to za każdym razem, kiedy wyjrzy się za okno.

#samochody #heheszki #renault #megane
haes82 - Renault Megane Doupe

Ten, kto to zaprojektował, powinien w trybie natychm...

źródło: comment_j5lFratUiOstqezwdfwypHTVJLdZTHIM.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@OttoReno: mnie ten design nie tyle przeraża, co brzydzi. Nie wiem jaki jest komfort jazdy, nie wiem jaka jest solidność tego samochodu - ale wiem, że kupując samochód warto mieć na uwadze taki czynnik jak to, co będę czuł wędrując po parkingu przed marketem i wybierając z mnóstwa samochodów swój - czy to jest coś, co cieszy moje oczy, czy coś z pokraczną, niewydarzoną dupą?
  • Odpowiedz
@haes82: Bzdura. Pamiętam gdy wyszedł w 2002 roku, różnica w stosunku do poprzednika była absolutnie szokująca. Megane II hatch robił taki szum za sprawą swojego tyłka (hehe), że dziś trudno porównać to do czegoś z tej dekady, hmm, może gdyby następna Toyota Avensis była pickupem w stylu coupe to byłoby coś porównywalnego.

5 gwiazdek w testach Euro NCAP też robiło wrażenie, to było jedno z pierwszych osobowych aut, które osiągnęło
Sepang - @haes82: Bzdura. Pamiętam gdy wyszedł w 2002 roku, różnica w stosunku do pop...
  • Odpowiedz
nie przepadam za aktualnym trendem w stylistyce, ale na pewno jest źle.


@haes82: niektórzy nigdy niczego poza paskudnymi VAG;ami nie akceptują. Dla nich niestety nie ma już ratunku i muszą przepłacać za niemieckie truchła bo już nawet japończycy nie robią aut od ekierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie to żebym nie akceptował prawa jednostki do indywidualnych upodobań ale nazywanie Megane2 paskudnym to herezja a najnowsza, 4
  • Odpowiedz
  • 0
@haes82 świetne auto tylko elektryka #!$%@?. No i Janusze nie wiedzą, że olej zmienia się częściej i warto postać chwile po jeździe żeby oszczędzić turbine.

Spalanie świetne w 1.5dci, da się zejść do 3.5l spokojnie. Auto mi się nie podobało jak kupowałem, a z czasem polubiłem go bardzo.

Tęsknię za Megi. :(
Traviu - @haes82 świetne auto tylko elektryka #!$%@?. No i Janusze nie wiedzą, że ole...

źródło: comment_DFVc7OcsdqjCm2vekp3gV2vV4PLc7Mij.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NieJedynaNaWykopie: dla mnie Ford Ka, Micra czy nawet Matiz, tudzież inne maleństwa-brzydale mimo wszystko zawsze wywołują uśmiech. Może nie są piękne, może nawet pokraczne, ale mają jednak w sobie coś sympatycznego.

Ja wiem, że eksperymentuje się, że próbuje odejść się od wyświechtanych brył, że wszystkie samochody wyglądają tak samo i że chce się być innym niż wszyscy - podoba mi się, że niektórzy odważnie zrywają ze schematami, ale też prawda
  • Odpowiedz