Wpis z mikrobloga

Dopóki w tym ciemnogrodzie będzie takie poszanowanie do przepisów jak jest teraz, dopóty Polska będzie w czołówce rankingu ofiar wypadków drogowych w Europie. Każdy jeden cebulak oczywiście powie, że zna swój samochód, on sam jest świetnym kierowcą, a przepisy są głupie i on wie lepiej kiedy coś można, a kiedy nie - a 3000 ofiar śmiertelnych co roku nie ma z tym żadnego związku, a już na pewno nie z mądralińskimi mistrzami kierownicy. Ale jak ktoś woli jeździć po komendach i płacić mandaty, zamiast poczekać 15 sekund na przerywaną linię, to jego wybór.

Także z dedykacją dla doświadczonych pizzermanów...

#polskiedrogi #prawojazdy #kierowcy
Gordobalb - Dopóki w tym ciemnogrodzie będzie takie poszanowanie do przepisów jak jes...

źródło: comment_6YrFoAGx7OmgLqhUo9j71abi8KsezIYv.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Gordobalb: Tak samo twoje screeny nic nie wnoszą,bo są całkowicie z dupy i nie widać żeby stwarzali jakieś zagrożenie.Jesteś janusz to pewnie masz już przejechane trochę kilometrów i powinieneś wiedzieć jak są #!$%@? oznaczone drogi,linie i znaki
  • Odpowiedz
@PonySlaystationn: Wnoszą - cebulaki, które to zobaczą może zastanowią się czy warto się wychylać i ryzykować wezwanie na policje, zamiast poczekać 30 sekund. Z takim podejściem jak twoje długo jeszcze będziemy rywalizować z Bułgarią i Rumunią.
  • Odpowiedz
@Gordobalb: zwróć uwagę choćby na popularne na wykopie "Polskie Drogi". Większość sytuacji na prostej to problem braku pasa i frustracji z tym związanej co przekłada się na liczbę wypadków.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bociek01 brak drugiego pasa usprawiedliwia łamanie przepisów i głupie zachowania? Jakby wszędzie były po dwa, to zaczeło by się regularne wyprzedzanie poboczem i tłumaczenie, że to dlatego, że brakuje 3 pasa.
  • Odpowiedz
@Gordobalb: a gdzie ja napisałem, że brak pasa usprawiedliwia łamanie przepisów?
Nie widzisz różnicy w zmianie komfortu i bezpieczeństwa jazdy z jednym pasem a z dwoma i porównujesz to do dodania przy dwóch trzeciego? Przecież z jednego na dwa to milowy krok a z dwóch na piec nawet to zbędny luksus.
Skoro tak nie ufasz ludziom to może załóżmy kaganiec na wszystkie auta tak jak na aura ciężarowe do 90km/h.
  • Odpowiedz
@Gordobalb: po pierwsze to wiem, że przeczytałeś do końca ale zabrakło Ci argumentów więc się do tego nie odniosłeś. Po drugie, jeśli nie dajesz ludziom możliwości bezpiecznej jazdy to będą łamać przepisy. Nie usprawiedliwiam tego ale tak działa społeczeństwo. Jak zabronisz im kupowania alkoholu lub mocno to ograniczysz to będą nielegalnie pędzić w piwnicach. Nie usprawiedliwiam łamania prawa ale mam świadomość tego z czego w głównej mierze to wynika i
  • Odpowiedz
  • 6
@urojony_uzurpator A mnie bawi zabawa w wielkich stróży prawa i kaznodziejów kodeksu ruchu drogowego, bo przylepili sobie kamerkę pod szybą. Tak to by jechali tak samo, no ale teraz to oni są tymi, co zawsze pieszym dywan rozwijają, na strzałkach stają i nigdy nie przekraczają prędkości, więc "som specjalistom od kierowania" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z takim podejściem jak twoje długo jeszcze będziemy rywalizować z Bułgarią i Rumunią.


@Gordobalb: Bez obrazy, ale nie masz pojęcia o sytuacji. Bułgaria i Rumunia mają więcej wypadków nie przez to, że są trochę na wschód od nas, a wiadomo, że im bardziej na wschód tym gorsi kierowcy, TYLKO ZE WZGLĘDU NA DROGI. Nie wiem, czy zdarzyło Ci się być w takiej Rumunii (szczególnie na południu), ale to jest dziura
  • Odpowiedz
@Gordobalb: no i co zrobiłeś? zbiegło się stado szybkich bezpiecznych kierowców co im linie ciągle nie przeszkadzają. Oni nienawidzą ciągłych, pieszych, rowerzystów i innych kierowców, są panami dróg, a Ty jak nie potrafisz jeździć szybko to w ogóle nie wyjeżdżaj.
  • Odpowiedz